Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

Ynt: Astra J Shark Anten Pratik Uygulama

MeRt link' Alıntı:
Yok, o zaman farklı bir uygulama gerekebilir.  :)
Ben shark olmayan antenler için yukarıda bahsettiğim durumu yazmıştım.  :)
Shark anten olupta bu takılabilir mi, boyuttan kurtarır mı bilemiyorum.  ::)

İşte bende cosmo yada sportu olup takan arıyorum dersimli vardı o takıcaktı ama ses seda yok bizimkiler öyle çıkmıyor çünkü vida yeri filanda görmedim direk üstüne koysak kapatırmı acaba.

albertxx link' Alıntı:
İşte bende cosmo yada sportu olup takan arıyorum dersimli vardı o takıcaktı ama ses seda yok bizimkiler öyle çıkmıyor çünkü vida yeri filanda görmedim direk üstüne koysak kapatırmı acaba.

DERSİMLİ = ֖mür abi. (Benim paylaştığım fotoğrafın sahibi)  :)
Ama ֖mür abi'nin aracı makyajsız kasa Cosmo olduğu için shark anten yok.  :)
Benim araçta Cosmo ama bende de shark anten yok.  :)

Neticeyi görebilmek için bu antenden sipariş veren makyajlı kasa ve Sport yada Cosmo sahibi bir arkadaş bulmak lazım.  :)

MeRt link' Alıntı:
DERSİMLİ = ֖mür abi. (Benim paylaştığım fotoğrafın sahibi)  :)
Ama ֖mür abi'nin aracı makyajsız kasa Cosmo olduğu için shark anten yok.  :)
Benim araçta Cosmo ama bende de shark anten yok.  :)

Neticeyi görebilmek için bu antenden sipariş veren makyajlı kasa ve Sport yada Cosmo sahibi bir arkadaş bulmak lazım.  :)

Veya alıpda uygulamadan önce bir tanıdığının aracında deneyip bizimle paylaşması lazım :)

kenangokhan link' Alıntı:
Veya alıpda uygulamadan önce bir tanıdığının aracında deneyip bizimle paylaşması lazım :)

Onu ben yapabilirim.  :)
Bana iki adet anten gelecek. Bir tane siyah, bir tane gri.  greatt

Arkadas benim anten geleli 1 hafta olacak ama hala takamadik su yagmurlar bir dinse de bizde taksak

En azından Mert bey şöyle tanıdığınız shark anteni olan var ise üstüne geçiyor mu acaba diye bakabilir misiniz yada nasıl çıkıyor bir bilsem sipariş etcem bakalım makyajlı kim alıcak :)

albertxx link' Alıntı:
En azından Mert bey şöyle tanıdığınız shark anteni olan var ise üstüne geçiyor mu acaba diye bakabilir misiniz yada nasıl çıkıyor bir bilsem sipariş etcem bakalım makyajlı kim alıcak :)

Antenler geldiğinde orijinal shark antenin üzerine takılabiliyor mu diye test ederim.  :)

firstemperor link' Alıntı:
Arkadas benim anten geleli 1 hafta olacak ama hala takamadik su yagmurlar bir dinse de bizde taksak
can ıstersen ben gelıp takayım arkadaşım yağmurun bahanesı  evill2 olmaz ben taktığım haftada yağmur vardı burda adapazarında

Geri