Astra mı Bmw 1.16i mi=?

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-bmw-1-serisi-bmw-116i-full/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...opel-astra-enjoy-full-aksesuar-28419113/detay

bizim komşu abimiz bunların arasında kaldı .

Yakıt ve motorun sorunsuzluğu açısından hangisi üzmez??2-3 bin daha fazla verip bmw almak var. Ben corsa dan çıkarak yakıt açısından bunların arasında fark olmaz diye düşündüm.Siz hangisini öneririrsiniz?*

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw diyenler 1.16 yı hiç kullanmamışlar belli 1.16 katiyen tavsiye etmem
kendi sürüş izlenimlerim
bir arkası feci dar öyle böyle değil 2 kişi anca oturur tavanı alçak
yani aracın içi çok dar kendini hapisde hücrede gibi hissediyorsun kılostro fobin varsa zaten daralırsın alıcaksanda kesinlikle sunroof lusunu al..
iki 1 kasanın iç tasarımı koltuk döşemeleri v.b o kadar kaliteli değil 3 kasayla hiç kıyaslama yani..bmw ciler bile 1 kasaya sahte bmw diyor
üç 1.16 alıcaksan gitmiyor ve çok yakıyor alıcaksan 1.20d yada 1.20 benzinli tavsiye ederim..

sana astra alman için yazmadım bunları inan 1.16 kendi segmentinin dışında bile alınmıycak bir araba istersen astra da alma ama sakın sakın 1.16 alma tavsiyem..

1.20 d alırsın yada 1.20 alırsın o zaman başka ne olursa olsun o kadar eksisine rağmen bile sürüş keyfi ve perfromans için almışdır derim ama 1.16 da bunlarda yok..

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendi sürüş izlenimlerim
yani aracın içi çok dar kendini hapisde hücrede gibi hissediyorsun kılostro fobin varsa zaten daralırsın alıcaksanda kesinlikle sunroof lusunu al..
iki 1 kasanın iç tasarımı koltuk döşemeleri v.b o kadar kaliteli değil 3 kasayla hiç kıyaslama yani..bmw ciler bile 1 kasaya sahte bmw diyor
üç 1.16 alıcaksan gitmiyor ve çok yakıyor alıcaksan 1.20d yada 1.20 benzinli tavsiye ederim..

sana astra alman için yazmadım bunları inan 1.16 kendi segmentinin dışında bile alınmıycak bir araba istersen astra da alma ama sakın sakın 1.16 alma tavsiyem..

1.20 d alırsın yada 1.20 alırsın o zaman başka ne olursa olsun o kadar eksisine rağmen bile sürüş keyfi ve perfromans için almışdır derim ama 1.16 da bunlarda yok..

+1907 1 serisi özeliklede 1.16 bana BMW prestijini vermiyor.Araç satın alacak arkadaş test etmeden almasın derim.Alternatif gösterdiğiniz astranın bile içi konsolu kullanımı daha güzel 1.16 dan.Saygılar

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yorumlara kesinlikle katılmıyorum.bmw 1 serisi çok seçkin,bugüne kadar rastladığım, konuştuğum herkesin beğendiği ve gıptayla baktığı bir arabadır.en azından opel gibi sallasan çarpacak halde heryerde görülen herkeste olan bir araba değil.kullanan sadece bir kişi tanıdım ve oda çok memnundu (1.16i).hayatta yaptığım en akıllı iş bu arabayı almak demişti.herkes bakıyor arabama içerdeyken bazen rahatsız oluyorum demişti.arkasının dar olmasını da her güzelin bir kusuru vardır diyebiliriz :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
kendi sürüş izlenimlerim

Kesinlikle katılıyorum, patronun karısının otomatik 1.16 sını sürdüm araba rezaletten de öte. Abartmıyorum 1.4 astramı değişmem performans olarak. içine gelince de, evet sonuçlta BMW belirli bir kalitesi var ama bu kalite 3 serisi bmwlerle karşılaştırılamaz düzeyde.

BMW için 34bini gözden çıkardıysa A3 lere baksın bence.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben öyle opel fanatiği değilim bu olaylara tarafsız bakarım neticede para verilicek alınıcak

geçen bir konu açılmışdı 2 yaşında 3 kasa mı yoksa sıfır insignia mı diye onda bile bmw ye o kadar sıcak bakmasamda tarafsız bir bakışla 3 kasa dedim..

bunda da astramı 1 kasa mı dersen her şekil astra derim..

yukarda yazıcağımı yazdım buna rağmen 1 kasa diyen insan olaya marka fanatizimi üstünden bakıyordur.. yada 1 kasaya ömrü boyu hiç binmemişdir hep yolda görmüşdür...

ben arkadaşın parası kendi param mış gibi düşünerek kendime alıcakmış gibi hareket ederek yazıyorum.. afaki değil yani..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bmw tabiki astra neymis yaa