astra mı jetta mı

astra mı jettamı ???

• opel astra 1.6

Oy: 101 47.9%
  • vw jetta 1.6

Oy: 110 52.1%

• Kullanılan toplam oy
    211
vw ise niye bitmiştir açıklarmısın gerçi tekeri etmez demişsin ama bunun doğru olmadığını bu forumdaki herkes bilir
Katılmıyorum duygusallık yapmaya gerek yok her zaman opel bir adım geriden gelir.bunu da tüm alem bilir.körü körüne opelcilik yapmanın alemi yok bence.ben de opel kullanıcısıyım düşmanınız değilim.gerçekler bunlar

emin ol öle bugün bi tanıdığın jettaya bindim aracın içi inanılmaz dar benim corsa bile daha ferah ve geniş verdiği his öle ayrıca vw bagaj kaplamaları ve döşemeleri acayip ucuz görünümlü ve kötü duruo burda duygusallık yapan yok göz var nizam var opelin hiçde bir adım geriden geldiği yok sen git ilk önce bi astra sedanın içine bin sonra dışından çizgilerini tasarımını uzun uzun incele desemde boş olcak sanırım asıl sen körü körüne vwcisin bu arada astra h kasa sür ondan sonra konuşalım

emin ol öle bugün bi tanıdığın jettaya bindim aracın içi inanılmaz dar benim corsa bile daha ferah ve geniş verdiği his öle ayrıca vw bagaj kaplamaları ve döşemeleri acayip ucuz görünümlü ve kötü duruo burda duygusallık yapan yok göz var nizam var opelin hiçde bir adım geriden geldiği yok sen git ilk önce bi astra sedanın içine bin sonra dışından çizgilerini tasarımını uzun uzun incele desemde boş olcak sanırım asıl sen körü körüne vwcisin bu arada astra h kasa sür ondan sonra konuşalım
Tamam kardeş tamam sen haklısın;)

jetta bana hep kişiliksiz bir araba olarak gelmiştir.sonuçta golf ün arkasına eklenmiş kasa bir araç.kendine has bir tasarımı yok.önü golf ün aynısı.üstelik olmayacak araçlara olmayacak paralar isteniyor.vw nin satış politikası berbat.tamam kalitesine lafım yok ama resmen kazıklanıyor millet.jettanın 1.6 midline modeli 40 milyar arabada sis farı,esp ve bir sürü önemli özelliği yok,koltuk döşemeleri şahinlerdeki gibi.40 milyara octavia nın elegance ını alırsın yok yok arabada mesela.passat trendline 1.6 102 hp 45 milyar arabada jant yok.bu yüzden vw ye verilen paralar çöpe atılmış gibi geliyor bana.o yüzden opel

Jetta nedir? Kuyruklu Golf. Secim firsatim vardi. Astra Sedan aldim. Kesinlikle HB ile ayni degil. Boyutlari zaten Vectra ile hemen hemen ayni. Dingil mesafesi 3mm daha uzun bile.

opel iyidir güzeldir ama jetta kalitesi ayrı bindim kullandım biliyorum astrayı seçmek çok duygusallık olur jette bence :)

jetta, ne jettaya ne golfe ne passata benziyor. tuhaf bir araba. yeni olmasına rağmen tipi pek modern sayılmaz. önden başka arkadan bakınca başka bir araba gibi duruyor.

Geri