astra mı jetta mı

astra mı jettamı ???

• opel astra 1.6

Oy: 101 47.9%
  • vw jetta 1.6

Oy: 110 52.1%

• Kullanılan toplam oy
    211
coRSac´isimli üyeden Alıntı
jetta halen 8 valve li 102 bg lik motoru kullanıyor bu yuzden 115 hp lik astra derdim karosere bakmadan,önü golf arka passat kişilksiz bir araba

------------------

Cok güzel dedin!
biraz öle kişiliksiz gibi duruo ama kendince bi has görüntüsüde yok değil hakkını yemiyelim ama astra sedanın yanında bence hiçbişi astra sedan çok hoş görünüo özellikle yandan aslında her açısı güzel

Ben şirketimizde jetta kullandım, şekilcilikten dolayı içi astraya göre biraz daha lüks gibi görünmesinin dışında bir artısının olmadığı gibi çok büyük 2 olumsuz yönü var.
1) Aşırı hantal bir araba, bırak benzinli astrayı, ben kendi dizel aracımla bile kıyaslıyamıyorum. Zaten kullanıcıların tamamı jettanın hantallığından şikateyçiydi. Araç sollamaya korkuyordum valla.
2) Jetta kullanımı zevkli bir araba değil, uzun yol arabası anlayacağınız, oysa astra kullanmak daha pratik ve zevkli.
Bu yorumları yaparken 2005 yılına kadar VW kullanıcısı olduğumu belirtmek isterim.(polo ve bora)

Benim cavabım; tabi ki Astra Sedan

jettanın içi astraya göre vasat bence ama kişiye göre değişir

jettanın içi astraya göre vasat bence ama kişiye göre değişir[/quot

Astranın içi jettaya göre biraz sade onu anlatmak istedim. Ama dediğim gibi jetta alınacak bir araba değil. Hadi 1.6 değilde daha büyük bir motor seçeneği ile aldınız diyelim o zamanda yukarda 2 nolu detayda açıkladığım gibi keyif alınarak kullanılacak bir araba değil

Astranın içi jettaya göre biraz sade onu anlatmak istedim. Ama dediğim gibi jetta alınacak bir araba değil. Hadi 1.6 değilde daha büyük bir motor seçeneği ile aldınız diyelim o zamanda yukarda 2 nolu detayda açıkladığım gibi keyif alınarak kullanılacak bir araba değil
bence 1.4 tsı 170 hpliği fazlasıyla keyif verir:D

eniştemde 2.0 tdi dsg var inanın çok güzel ama opelin astra 2.0cdti active select ile karşılaştırılamaz tork bandı opelin çok geniş dolayısıyle mükemmel sürüş keyfi kaçınılmaz active select almanyada sunuluyor yalnış anlaşılmasın trye hiç gelmedi

Son düzenleme:
motorla ilgili değil derken sadece o değil demek istedim:)

evt ne demek istediğinizi anladım yani sürüş keyfi ve hızı subjektif astra gibi hissettirmiyor kısaca

Geri