astra otomatik..

bpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar..
astra otomatik vites kullananınız var mı aramızda..
astranın otomatik vitesii hakkında bilgi almak istiyrum

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başkan derneğe uğramıyon ama bakıyom otomatik dendimi ordasın, ayıp ayıp.

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar..
astra otomatik vites kullananınız var mı aramızda..
astranın otomatik vitesii hakkında bilgi almak istiyrum

astra easytronık vıtesten bassedıyorsan eğer bana gore yanından bıle gecme derım sorun sorun ustune vıtes gecıslerı zamanla sertlesıyor sonra f yazısı cıkıyor sonra baskı balata denıyor :)

oguzdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memati yapma böyle,
benim araç 25000 oldu easytronic ile ilgili sorun yaşamadım. esp ve yokuş kalkış desteği dahil 1800 tl para vermişdim aracı alırken. vw de 4500 tl otomatik şanzıman

debriyaj erken bitebilir ama 70-80 binden erken olacağını sanmam. garanti sonrasında f hatası çıkarsa bu konuda uzmanlaşmış özel opel servislerinin 250 tl gibi bir rakama tamirat yapdıkları forumumuzda var.

dolayısıyla sıkışık trafikde debriyaj çilesinden kurtulmak istiyen ve bu isteği için 2000 tl civarı bir ücret ile bence 5 sene arıza yapmıcak bir sistem

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memati yapma böyle,
benim araç 25000 oldu easytronic ile ilgili sorun yaşamadım. esp ve yokuş kalkış desteği dahil 1800 tl para vermişdim aracı alırken. vw de 4500 tl otomatik şanzıman

debriyaj erken bitebilir ama 70-80 binden erken olacağını sanmam. garanti sonrasında f hatası çıkarsa bu konuda uzmanlaşmış özel opel servislerinin 250 tl gibi bir rakama tamirat yapdıkları forumumuzda var.

dolayısıyla sıkışık trafikde debriyaj çilesinden kurtulmak istiyen ve bu isteği için 2000 tl civarı bir ücret ile bence 5 sene arıza yapmıcak bir sistem

bılenler bılır bnm aracım 29000 de baskı balata dedıler ve hıc bır zaman aracı ne zorladım nede anı kalkısa zorladım tek kullanıcısı bendım kısacası astra easytronık yaramaz ama memnun olanlarda var tabı ona bısey dıyemem yasasın MANUEL:)

NOTTT: OGUZDAG arkadasım aracın yenı sımdı 2 sene sonra formda olursan gorusuruz :) ben 2 senede 29000 yaptım dusun az kullanmama ragmen olaylar basımdan gectı gerısını sen anla

Son düzenleme:

oguzdag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski benzinlimiydi?onu satıp manuel dizel mi aldın dostum.

eğer öyle ise dizzel easytronic belki daha iyi çıkar diye temenni ediicem. :)

bpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar benim sorduğum araçç astra sedean cd 2000model otomatik vites..

araç 130000 de otomatik vitesi sorun olurmuuu.. bana biraz hantal gibi geldii.. birde yokuşta 100 ü geçmedii nedendir bilmem

memati09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski benzinlimiydi?onu satıp manuel dizel mi aldın dostum.

eğer öyle ise dizzel easytronic belki daha iyi çıkar diye temenni ediicem. :)

eskısı 1.6 16v easytronık tı sımdıkı dızel manuel gayet memnunum :) ınsalllah ıyı cıkar herkezın arabası ama 2 arkadasımdada easytronık vıtes var yasadıgım problemler onlardada cıkmaya basladı