Astra @ Rocco

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ToLGa1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra @ Rocco

cok ılgnc bu kadar fark var mıydı ıkısı arasında:) astra kocaman duruyor:)

Bende otoparkta bi rocco nun yanına park ettiğimde arasında çok fark görmüştüm ama burdaki fark daha fazla resim açısındanda kaynaklanıyor.

Demek scirocco Astraın yavrusuymuş :P

içine yansımıyor maalesef bu fark

Rocco geniş gerçekten. Arka koltuğa oturduğunuzda şaşırtıcı şekilde diz mesafesi kalıyor. Ve arabanın içinde güzel detaylar var.

İkisi de güzel araçlar. Şöyle birşey söyleyeyim, bu aralar abime araç bakıyoruz, C segmentinde Astra haricinde adam akıllı araba yok. Vallahi de yok billahi de yok. Sırf bu yokluktan, imkanları zorlayıp Rocco'ya gireceğiz gibi gönürüyor..

Japon araçlarının tasarım saçmalıkları piyasada ciddi boşluk yaratmış durumda.

Vw ler (Scirocco da farklı) dışardan kübik görünebilir ama iç mekanları ferah olur.

arkadaşlar scirocco önü zaten geniş ona bir şey demem arka kısım ise çok rahat bir şekilde 1.80 olan 2 insan için rahatlıkta seyeyhat edebileceği bir ortamı sunuyor.... ergin bu arada sıfır düşünmüyorsanız benim ki satılık...

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar scirocco önü zaten geniş ona bir şey demem arka kısım ise çok rahat bir şekilde 1.80 olan 2 insan için rahatlıkta seyeyhat edebileceği bir ortamı sunuyor.... ergin bu arada sıfır düşünmüyorsanız benim ki satılık...

Yine mi birader  ???  :)

Gökhan_55 link' Alıntı:
Ohaaaa astra ya donusmu yapcan yoksa.  011zaa

Geri