Astra sedan dizel için tesisat tavsiyeleriniz...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ismailht
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ismailht

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
rizeguzelsanatlar.meb.k12.tr
İyi bir ses, lezzetli bir ses istiyorum, Basları tizleri ayrı ayrı çıkan kulağı yormayan dinlerken zevk alacağınız bir ses. öyle fazla yüksek seslede müzik dinlemeyeceğim ama evinizdeki bir sony teyibin lezzetinde bir ses istiyorum. Tavsiyeleriniz 1000 tl ye kadar olabilir. Şimdiden teşekkür ediyorum...

selam abi jbl gt4-12 sub. 4 kanal anfi fiyatları isteğine göre değişir çoğu anfi rahat kaldırır çok tatlı bass verir arkaya bi çift gene jbl veya pioneer oval hop. zevkine görede bi teyp alpine veya pioneer tavsiyem 300 teyp + 120 bass + 130 oval + 250 anfi + 100 kabin + iscilik = 1000 tl bu kesin fiyat deyil bunları takarsan 20 aşağı 10 yukarı ederi ama tavsiyem alışveriş sitelerinde paket sistemler var incele istersen bilgin olur en azından

1 takım kaliteli bir component alabilirsiniz dls focal yada hertz gibi
1 tane 4 kanal ampli 4.100 rms civarı earthquke ler bu aralar çok uygun onlara bakabilirsin
1 tanede bas gecikmelerini engellemek için malum sesle bütünleşik ahenkli bir ses bekleniyor
jl w1 w2 w3 serileri bütcene uyanlara bakabilirsin 30 cm ve aşağılarına bak alırkende

Ben bu işlerden anlamıyorum. Belli anlayan kişiler olarak yazmışsınız. Bana İşde atıyorum jbl gto 6570 kompenet = 150 tl
filanca anfi = 300
filanca bas kabinli yada cam önlerine = 250 tl filan gibi bir liste yazarsanız daha kolay olur benim için arkadaşlar. Ürünleri netden sipariş eder. Sonra bi tesisatçıda takdırırım.

Ayrıca ana üniteyi bozmak istemiyorum. Haliyle sanırım bide anfi çıkışı lazım dimi. :)

İlginize teşekkür ederim.

Amfi çıkışı lazım.tesisat için birçok kablo lazım:)
sana tavsiyem ses ve görüntü sistemleri forumunda açılmış konulara detaylı bakman.Zaman içinde zaten herkes benzer isteklerle konu açtığı için birçok seçenek yazılmış durumda.Beğendiğini kullan.

Merhaba İsmail abi...
Bendeki tesisatı söyliyeyim sana...Yoğun ağırlıklı bi bass benim ama..
Kicker CVR 15 38cm=300 lira
Edison 1000a mono anfi=300 lira
Kompenant takımı almadım ben daha ama Jbl'nin kompenant takımlarını öneririm onlarda en fazla taş çatlasın 200 lira civarı
Arka panzotada bende pıoneerin bi serisi var şimdi aklımda değilde 6996 mi öyle bişi iki tane ben onları hurda pazarından 5 liraya almıştım gümbür gümbürde çalışıyor :D
Teyp olarak ben orjinal teyp kullanıyorum daha arkasına anfi dönüştürücüsü taktım bu şekilde dinliyorum ama alıcaksanda pıoneerin teyplerine bak derim usb çıkışlı falan olanlara bak çünkü yapmışken bir kere yapıyorsun...
Tavsiyem bu işler bir kerede olmaz ama maddi durumun iyise bir kerede al tak ben çok araştırdım ve öyle topladım tek tek anfiyi çok zor buldum ama buldum subwoofer o şekilde tek tek aldım yani...
Yani bi tesisat yapıcam diyorsan çok profesyonel değil ama yinede profesyonel yani bi 38cm Kicker L7 gibi subwoofer alıp yanına onu tam besliyecek güçlü bi anfi değilde az daha düşük bi tesisat için 600 700 belkide 800 gözden çıkartman lazım diğer türlü zaten alıcağın sıfır L7 450 500 civarı içinci elide zaten 300 350 diye gidiyor anfisi onun aynı şekilde 350 400 tutucak yaptı sana 800 lira benim aldıklarım 500 600 civarı işte..
Kablo olayında kalın kablo al abi diğer türlü başın çok ağrır ince kablo sakın alma güç kablosunu falan çok kalın almaya bak...
Yanlışım varsa Afola ;)

Son düzenleme:
Saolasın kardeşim tavsiyelerin için. Kicker set var İstanbul'da extremesound diye bi yerde. Sub, anfi, compenet, kablo takımı ve anfi çıkışı ile toplamda 500 tl. Alıp takdırmayı düşünüyorum. Bakalım kısmet artık.

ismail belki yeri değil ama benim 2001 model opel astra editionum var ve şimdi 2009 model toyota corolla d4d elegans mı 2008-2009 opel astra cosmo xenon paketli (enjoy veya elegans olabilir) sen neden toyotanı sattın ve neden opel aldın.arabanın çekişinde bir problem var mı ? ve sence hangisi almalıyım ve önerebilceğin araba var mı ? teşekkür ederim....

Geri