Astra Sfi vs Civic Vti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan coRSac
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maxi106' Alıntı:
standart bi vti stock ecu ile 8350 dd de 230 ~ 240 gider ;)

volki hazır sende VTİ almış ve stock iken denizin araba ile deniyelim bi akşam yaw.vala denizz ne dersin bende cooper'ı denemiş olurum hep siteyide rahatlatmış oluruz ne dersiniz.?

coldekiadam' Alıntı:
KıyAslama işini bilmem ama..VTEC denildiğinde aklıma gelen tek şey bu

http://www.youtube.com/watch?v=sOY76fn2ubs

yaw denizcim buunu karıştırma şimdi.böle bişeyi zaten yapamaz özgünden başka kimse.bu videosu eski hali baya.zaten bu vti lıktan çıkmış bi araç.özgünün şuan 100-200 hızlanması 6 sn kadar.gerisini sen düşün.hani geliodunuz paşaoğluna yalan oldunuz serdar abi ile videosunu ekleyebilirsem telden koyarım buraya.4.vites 100 de basıo 160 kadar sarıo turbo dolunca ;)

gokalp' Alıntı:
yaa vti 206 gti la zor kalkıo bırakın gsi tabiykide bak 2. kez sölüyorum:D

dostum eskisehirde vti hb var bence yanlış biliyorsun stock vtec kalkışta 106 ya 1-2 boy arası 206 ya ise boy boy ve 106 206 kalkıyro 106 geçiyor videoları mevcut www.eskisehirtuning.com girde bi bak öyle youtube deki yüklü arablara bakmayın....

santos22' Alıntı:
dostum eskisehirde vti hb var bence yanlış biliyorsun stock vtec kalkışta 106 ya 1-2 boy arası 206 ya ise boy boy ve 106 206 kalkıyro 106 geçiyor videoları mevcut www.eskisehirtuning.com girde bi bak öyle youtube deki yüklü arablara bakmayın....

youtube'te video'yu koyan benim canım kardeşim.varsa deniyelim sarı 106 ile rahat ol;)ist de varsa.eskişehir uzak kalır.bu speclerde her vti ile deneriz problem deil.

santos22' Alıntı:

ne diorum kalkış tan hiçbi sonuç çıkaramassınız.ben zamanında sitedeki eskiler bilir.std vectra ile cooper S,106 GTİ,vectra 2,5V6 geçtim.ozaman senin dediğine göre vectra kalkışta hepsiini geçer.kalkışa göre düşünmek biraz saçma bu tip konuları ara hızlanma yani rolling yapılır anlaşılır.;)yanlış anlama sana ters gittimden deil ama ok.amaç paylaşımm

Cooper S harbiden canavar bi araç ufak oynamalarla yiyemeyeceği araç yok gibi kulvarında..106 ,206,306,vti bunların hiç şansı yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri