Astra Sfi vs Civic Vti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan coRSac
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
coRSac' Alıntı:
Cooper S harbiden canavar bi araç ufak oynamalarla yiyemeyeceği araç yok gibi kulvarında..106 ,206,306,vti bunların hiç şansı yok..

yoq canım onlarla kıyas alınmıycak bi araç zaten std ında bunları arkada bırakıcak bi araç.bakalım kısmetse en geç iki haftaya biticek bizimkisi videolarını paylaşırız hayırlısıyla bitsinde.;)

nse konuyu dağıtmıyım:)SFİ forever diorum.

bitik motorlu astra gsi'ım ile hafif yüklü vtec'le kalktım... sarıyere dogru giderken dereyolu yokusuydu galiba yolun adı... ısıklarda kalktık diğer ısıklara kadar 2 boy attı bana.. ama benim arabam bitik haldeydi.. şu anda bakımları yapılıyor.. rodajı da bittikten sonra vtec sahibi bi abimle birlikte deneyebilirim.. denersem sonucları yazarım.. hatta belki video bile cekerim :D

coRSac' Alıntı:
Kalkışı nede yapıyorsunuz? Bu sırada ankarada da yüklü araç çokmuş...
Eskişehir yolu koru sitesindeki düzlükte deniyoruz..(Yolun boş olduğu anlarda).. Bu arada Vtec ile denedik 1 vites rollinglerin birinde o birinde ben geçtim 2.vites rollingde ise 60-170 arası kafa kafaya gittik... Dün yine Enka'da stock bir vtec ile denedik tahmini 350 mt.de 5-6 boy arası geride kaldı...Rolling rica etti sonuç yine aynı 30 mt. felan gerideydi..Burdan çıkacak sonuç şuki std. vtec hiçbir şekilde GSI'ı geçemez :))

alperim bana gore hava hoş soyleyelim bi deniz abime ( coldekiadam) onda sfi vardı bi yürüyelim :) bana uyar

justin' Alıntı:
bitik motorlu astra gsi'ım ile hafif yüklü vtec'le kalktım... sarıyere dogru giderken dereyolu yokusuydu galiba yolun adı... ısıklarda kalktık diğer ısıklara kadar 2 boy attı bana.. ama benim arabam bitik haldeydi.. şu anda bakımları yapılıyor.. rodajı da bittikten sonra vtec sahibi bi abimle birlikte deneyebilirim.. denersem sonucları yazarım.. hatta belki video bile cekerim :D

böyle bi düşüncen varsa sıcak bakıyorum .. :good: ben varım

maxi106' Alıntı:
alperim bana gore hava hoş soyleyelim bi deniz abime ( coldekiadam) onda sfi vardı bi yürüyelim :) bana uyar

Sen ehliyeti aldın mı canım kardeşim?? Bir de ben illegal kesinlikle kalkmam..ama ayarlayın bi pist..her türlü stock vtec e gelirim...Birde sulandığın arabayı iyi tanı Volkicim;)

coldekiadam' Alıntı:
Sen ehliyeti aldın mı canım kardeşim?? Bir de ben illegal kesinlikle kalkmam..ama ayarlayın bi pist..her türlü stock vtec e gelirim...Birde sulandığın arabayı iyi tanı Volkicim;)

:good: :good: :good:

maxi106' Alıntı:

volkan sen hangi stock arabayı yürütebildinn de ...... deniz abinle yürüyecenn ??????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri