Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

Ynt: Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

bbeerrkk67 link' Alıntı:
Sn.Eyüp,nişanınız hayırlı uğurlu olsun,Allah tamamına erdirsin..Zonguldak caycuma derken,ben de zonguldaklıyım :) siparısı verdım 20 gun ıcınde gelıcek araba..aldıgımda ben de ılk duzce otobanındayım ;)
Benim nişanlım Zonguldaklı o yüzden gidip geldim, bi ereğli üzerinden gittim bikerede bolu + yeniçağ üzerinden gittim.

anladım babacan..yenı cag uzerınden daha yakın,yenıcaga,mengen,devrek,ordan ışıklardan sağa sap sonra caycuma:) ömrum o yollarda gectı:)

bbeerrkk67 link' Alıntı:
anladım babacan..yenı cag uzerınden daha yakın,yenıcaga,mengen,devrek,ordan ışıklardan sağa sap sonra caycuma:) ömrum o yollarda gectı:)
Aynen, yol çok basit ama çok yol yapımı var o yüzden 2. gidişimde ereğli üzerinden gittim. dönüşte yeniden yeniçağ üzerinden döndüm.

5 yıldan beri duble yol calısması var hala bıtıremdıler..5 kısı olunca,herhangı bi cekiş sorunu oluyor mu? sollamalarda vs

bbeerrkk67 link' Alıntı:
5 yıldan beri duble yol calısması var hala bıtıremdıler..5 kısı olunca,herhangı bi cekiş sorunu oluyor mu? sollamalarda vs
Hiç çekiş sorunu yaşamadım yol boyunca gayet başarılı.

Geçen haftasonu aile büyüklerimizle Çeşme'ye gittik 5 kişi. Bonus ailesi gibiydik üstüne, 130 + 110 + 85 + 78 + 70 = 473 kilo ile arabanın istishab haddini tamam ettik. Üstüne bagajda da eşşek yüküyle eşyalar vardı, arabaya yüklenebileceğimiz kadar yüklendik diyebilirim. Sonuçta arabanın gidişinde, yokuşlarda çekişinde, motorunun sesinde hiç bir zorlanma ya da sıkıntı olmadı. İkisi hayvan üçü insan(+) beş canlıyı bagajı doluyken bile taşıyabilen bu araba 5 insanı rahat rahat taşır, aklınızda soru işareti olmasın. ((:

GNSpower link' Alıntı:
5 insanı rahat rahat taşır, aklınızda soru işareti olmasın. ((:
Tabii yay yoksa Doğan abi :)

GNSpower link' Alıntı:
Geçen haftasonu aile büyüklerimizle ևeşme'ye gittik 5 kişi. Bonus ailesi gibiydik üstüne, 130 + 110 + 85 + 78 + 70 = 473 kilo ile arabanın istishab haddini tamam ettik. ֜stüne bagajda da eşşek yüküyle eşyalar vardı, arabaya yüklenebileceğimiz kadar yüklendik diyebilirim. Sonuçta arabanın gidişinde, yokuşlarda çekişinde, motorunun sesinde hiç bir zorlanma ya da sıkıntı olmadı. İkisi hayvan üçü insan(+) beş canlıyı bagajı doluyken bile taşıyabilen bu araba 5 insanı rahat rahat taşır, aklınızda soru işareti olmasın. ((:

bence bu anlatım bütün araçla ilgili kafasında soru işaretleri olan arkadaşları aydınlatmıştır.  005hihih

GNSpower link' Alıntı:
Geçen haftasonu aile büyüklerimizle Çeşme'ye gittik 5 kişi. Bonus ailesi gibiydik üstüne, 130 + 110 + 85 + 78 + 70 = 473 kilo ile arabanın istishab haddini tamam ettik. Üstüne bagajda da eşşek yüküyle eşyalar vardı, arabaya yüklenebileceğimiz kadar yüklendik diyebilirim. Sonuçta arabanın gidişinde, yokuşlarda çekişinde, motorunun sesinde hiç bir zorlanma ya da sıkıntı olmadı. İkisi hayvan üçü insan(+) beş canlıyı bagajı doluyken bile taşıyabilen bu araba 5 insanı rahat rahat taşır, aklınızda soru işareti olmasın. ((:
:))

otoyolda araca hayran kalırsınız en büyük artısını o zaman görürsünüz 5 kişi kullanmak için arkası biraz dar ama c180 ve 320d den daha geniş diyebilirim ama mesela benim civic te arka komple düz 3 kişi daha rahat ediyor ama astra da çıkıntı var tabi çoğu araçta olduğu gibi

Geri