Astra ve corsanin gizli kalmiş özellikleri

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim farkettiğim birşeyi anlatayım; bir gün arkadaşımla gezerken benzin lambası yandı ve "Yakıt Alınız !" uyarısı çıkana kadar gezdik. Benzinciye gitmeden önce bir yerde durduk ve bu arada araçta müzik çalıyordu. İşimizi hallettikten sonra benzinciye doğru yol alırken müziğin çalmadığını farkettim (Kontakla otomatik açılıyor ya) ve teybi açmak istedim fakat açılmadı. Arkadaşa bozuldu herhalde dedim. Benzinciden benzin aldıktan sonra teyp çalışmaya başladı. Anladım ki araç Yakıt alalım diye uyarıyor ve o yazıyı göstermek için teybi açmıyor.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün izinliyim dün akşamdan beri aşağıya inip denemeye üşendim akşama inşallah :)

ya bende evdeyim bugün, ancak dediğin gibi bende üşeniyorum aşağı inmeye.. gerçi ders çalışmam lazım yani hayatta inmem bunları denemek için ama merak etmeye başladım bu konuyu hep yukarılarda görünce.. :)

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bende evdeyim bugün, ancak dediğin gibi bende üşeniyorum aşağı inmeye.. gerçi ders çalışmam lazım yani hayatta inmem bunları denemek için ama merak etmeye başladım bu konuyu hep yukarılarda görünce.. :)

ben bu özellik corsa d lerde diye biliyorum ama hiç kendi aracımda denemedim. izmir yanıyo Hava sıcak bu havada aşağımı inilirmiş.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu özellik corsa d lerde diye biliyorum ama hiç kendi aracımda denemedim. izmir yanıyo Hava sıcak bu havada aşağımı inilirmiş.

:) valla Ankara'da hava biraz kapalı yani serin gibi ama inmem bende aşağı, ders çalışmam lazım ancak bu ilgi çekici konu başlıkları yüzünden bilgisayarı kapatamıyorum :)

bu arada, ben sitede üye olan Yunus'a (ynsank) uğrayacağım hafta sonu.. Onların Opel özel servisleri var.. geçtiğimiz pazar günü buluşmamızda bunları konuşmuştuk, getir aracı hem aracın beynini güncellemiş oluruz, hemde varsa değişik özellikler onları aktif ederiz demişti..

yani Cuma günü sınavımdan sonra rahatım, Yunus'la konuşup denicem bunları... ya buraya yazarım sonuçları, ya özel mesaj atarım yada Corsa Exclusive konusunda bahsederim...

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emeğe saygı,tesekkürler..