Astramı-0 km Focusmu

Astamı Focusmu

• 2000-2004 Astra

Oy: 33 30.8%
  • 0 km Ford Focus (Hb)

Oy: 74 69.2%

• Kullanılan toplam oy
    107
hakkaten 32.000 olmasın o ? 22 çok uçuk bir rakam. Bu arada bütçe müsaitse kesinlikle focus

fordun sitesine bakyım en ucuz focus 33.000ytl 22 bin ytl ye hangi modelini veriyorlar?

hakkaten 32.000 olmasın o ? 22 çok uçuk bir rakam. Bu arada bütçe müsaitse kesinlikle focus

22.600 yazıyordu en düşük modeli olsa gerek,burda caddenin kenarına koymuşlardı :) 22.600 yazıyordu 0km sordum niye böyle diye yılbası indirimi dediler

fordun sitesine bakyım en ucuz focus 33.000ytl 22 bin ytl ye hangi modelini veriyorlar?

ben de o km araç bakıyorum da o yüzden merak ettim...

kusura bakmayın fiyatı görünce şok oldum bu son kasa focus değilmi bildiğimiz benzin 1.6 ? böyle birşey varsa anında satarım aracımı kaçmaz çünkü o fırsat

kusura bakmayın fiyatı görünce şok oldum bu son kasa focus değilmi benzin 1.6 ? böyle birşey varsa anında satarım aracımı

valla bende şok oldum :D elazığda var gel bak istersen ama 1 saat önce baktıgımda kaldırmışlardı aracı sattılar herhalde :) bu arada 0km palio da 15.900 buna ne dersiniz :)

yani kaçırılacak gibi bir fırsat değilmiş o focus (: keşke kapsaydınız. Anladığım kadarıyla tüm bayilerdeki yılbaşı genel fiyatı değil, sadece ordaki bayi yarı hediye anlamında böyle birşey yapmış ?

yani kaçırılacak gibi bir fırsat değilmiş o focus (: keşke kapsaydınız. Anladığım kadarıyla tüm bayilerdeki yılbaşı genel fiyatı değil, sadece ordaki bayi yarı hediye anlamında böyle birşey yapmış ?

evet ama yarın öbürgün başka bir araç koyarlar 0km ucuk bir fiyata o yüzden üzülmüyorum bu tür şeyler elazığda hep oluyor :)
ama tercihim astra hb ayrı bir havası var

bu arada bahsettiğim araç bunun bir önceki kasası farları değişik sadece tip olarak

02.jpg

Geri