Astra'nın en büyük eksiği kol dayama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan partner352
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Ben konfor deyince sağ kolumun altının dolması ve kolum oraya dayalı iken vites değiştirme aklıma gelir.
bmw mercedes gibi araçlarda fabrika kendi koyuyor ama astra da bu çok büyük eksiklik kanaatindeyim.

Hani şöyle küllüğün oradan kolumuzun altına dogru gelirken yükselen konsollar var ya onlardan bile monte ettirmeyi düşünmüyor değilim.

Veya el freni ile onun arkasındaki küllüğün olduğu o bölüme bişeyler yapılabilir mi?

ekteki vectra b2 konsolu gibi bişeyler uydurulabilir.
FİKİR VE GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM

attachment.php

Ekli dosyalar

• konsol.webp
    konsol.webp
    17.2 KB · Görüntüleme: 720
Bir ara paliom vardı ve şöyle bir çalışma yapmıştım galiba buna da yapacağım ama bu seferki deri kaplama ve daha kaliteli malzemeden olacak.

Ağaç işleri ve işçiliği bana aittir. Resimdeki komşum döşemeci Ali, kaplamasını yaptı.

kolakanaresimr.jpg

95307091.jpg

76253944.jpg

66785910.jpg

22313635.jpg

40716695.jpg

97095789.jpg

19346458.jpg

18082097.jpg

3 ü de adi plastikten ve ayakları plastik. Birini yakıdan gördüm beğenmedim.

mahmut abı cıkma bulursan orjınal al derım yada orjınala yakın marka al yoksa sonradan koyulanlar dandık duruyor bende kol dayama var edıtıonda sende yokmu ?

bende çok araştırdım küllüğün ordaki boşluğa geçen armster marka var 130 tl.kaliteli gibi duruyo.bu vectranınki uysa mükemmel olur aslında.bu arabada büyük bir eksiklik bu kol dayama olayı.

mahmut abı cıkma bulursan orjınal al derım yada orjınala yakın marka al yoksa sonradan koyulanlar dandık duruyor bende kol dayama var edıtıonda sende yokmu ?

Bende yok Burak. Orjinalinde yok diye biliyorum.
Sende ki nasıl bişey...

vectradaki kolluk da büyük ihtimalle oraya takılan bir parça. belki çıkmacıdan bulunup takılabilir. ama çok işlevsel olduğu söylenemez çünki kolun baya bir gerisinde kalıyor.
en iyisi 40 - 50 liraya sünger kaplı koltuğa takılan kolçaklar. bizim eski vectrada var. çok rahat ve sağlam.

Bende yok Burak. Orjinalinde yok diye biliyorum.
Sende ki nasıl bişey...
orjınalınde var abı sızın yanlısınız var edıtıon bı kısmında spor koltuk bıle yok ona bakarsan benım arkadasımda edıtıonun kol dayama yok ama yol bılgısayarı var ;)

Geri