Astra'nın en büyük eksiği kol dayama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan partner352
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Henüz yaptırmadım, kendim yapabilirim zaten havaların biraz ısınmasını ve haftasonunun gelmesini bekliyorum ama böyle bir kolçak bulursam hayır demem. yapmaktan daha orjinal duruyor.

Arkadaşlar aynı kolçak bendede var 150TL almıştım iki tıl önce tabiki orjinal değil.:( Serkanında dediği gibi kolçak küllüğün ön tarafındaki ufak bir boşluk var oraya geçmiş vaziyette.

sizinkinin markası da mı armster kemal bey?

geçtiği yerde boşluk varmı sıfıra sıfır tam geçerek mi oturuyor kol dayadıkça yerinden oynama yapıyor mu?

Nasıl yani nereye takılı o zaman. Çıkmıyor mu? Oradaki küllük nerede? Video varsa rica etsem Burak kardeş...

kulluk tam onunde göremıyormusun orjınal pek astralarda yok 1,2 kac arabada gördum armstad falan degıll orjın opel aksesuar opel sıtesı yenılmeden once aksesuar böllumunde vardı ;)

Küllüğün önündeki boşluğa giriyor galiba, peki kolumuzu destekli koymak isteyince yerinden çıkmıyordur umarım.

hayır alakası yok ıster kolunu ıster bacagını ıster baska bırsey koy hıcbırsey olmaz armstad dedıgınız urun usttu kaydıgı zaman bı garıp duruyor benımkıne orjınal kolcaga benzıyor adamlar baya bı benzetmış ama kolcagın ustt kısmı ele verıyor ve yan kısmı kullugun ust bölgeye gecıyor ama vıdalı yandan cakma oldugu anlasılıyor armastad butun vıdalı bu gıbı urunler yansanayı Astra g kolçak vidasız orjinal olur vectra b dede aynıdır
92320A54D1EF41E68C995E8C72DB46C6.jpg

Son düzenleme:
Burak'ın kolçaktan piyasa da satılıyor gördüm bi iki yerde bizim serviste geçen yıl 80 yada 90 tl demislerdi küçük kibar bi kolçak küllüğün önündeki kare bosluğa geçiyor
ben kolçak isini yorgancıda hallettim dikdörtgen sert bi süngeri kaplattım iki koltuğun araya sıkısıyor istediğim gibi kullanıyorum çocuklar uyuyuncada yastık oluyor :)

Evet servisler de var ama orjinal yani fiyatlar ucuk oldugundan tutulmuyor kolcak ful deri

Burak'ın kolçaktan piyasa da satılıyor gördüm bi iki yerde bizim serviste geçen yıl 80 yada 90 tl demislerdi küçük kibar bi kolçak küllüğün önündeki kare bosluğa geçiyor
ben kolçak isini yorgancıda hallettim dikdörtgen sert bi süngeri kaplattım iki koltuğun araya sıkısıyor istediğim gibi kullanıyorum çocuklar uyuyuncada yastık oluyor :)

ben yorgancıya gidiyorum... :D

Geri