Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

MeRt link' Alıntı:
Bu makyajlı kasa ile gelen bir yenilik.

Makyajdan önce navi sistemi olmayan araçlarda Cosmo olsa bile balık sırtı anten olmuyordu.

Şimdi makyajlı modeller navisiz olsa bile balık sırtı antenle geliyor.
Benim işime geldi bu değişim :)
Kaldırıldığı söylenen kapı eşikleride cabası :)

Nihayet....  Bugün bayiye gelmiş. Navigasyonu takılmış. Yarın plaka işlemleri, boya koruması vs yapılacak. Aksilik olmazsa akşama dogru alırım. İnsanın kendi aracına bakması ayrı bi duygu dogrusu.

Faruk abi ben 12 ekimde sipariş verdim bana 30 kasım gibi teslim edileceği söylendi demekki aracım türkiyede :D

Bilds bir sorum olucak hangi şehirde oturmaktasınız ?

Arkadaşlar bilgisi olan varmı ERDEMİR servisi haric hangi bayi'de yeni kasa astra cosmo vardır acaba? sanruf ve navi olmak şartıyla 1-2 bayi aradım bilgi vermedilr ne zaman geliceği ile ilgili eğer biliyorsanız kaporamı vermek istiyorum vizelerden dolayı servislere gidip bakma şansım olmuyor.

alonetrf link' Alıntı:
Faruk abi ben 12 ekimde sipariş verdim bana 30 kasım gibi teslim edileceği söylendi demekki aracım türkiyede :D
Senin araç büyük ihtimal bu ay içinde teslim edilir .Allah kazasız belasız sürüşler versin kardeşim

Sagol abi sizinde araclariniz hayirli olsun..

Evettt
Bugün itibarıyla Astrama kavuşmuş bulunuyorum steeringwheel
Ama trafik çok kötüydü , Çekmeköyden Bostancıya denemediğim yol kalmadı neyseki sağ salim eve vardım
Gece trafik rahatladıktan sonra , boş yolda sürüş keyfine varmak farz oldu :)

bu gün bende astrama kavuştum fotolarını çektim ama eklemeyi bilmiyorum biri bana yardımcı olsun :)

Geri