Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

Tolga KARACA link' Alıntı:
Cyclone un navigasyonu gayet iyi ancak menüleri aracın menüleriyle çakışıyor, farları açınca sistemden (hoparlörlerden) cızırtı ya da motor sesi gelebiliyor, bunları servise sorun, ben yer yön bulmak ve geri görüş kamerası dışında açıkcası pişman oldum.
nexvox da problemli diye biliyorum şikayet eden çok var ikisinden birini seçmek zorundayım zaten fazla bir seçenek yok

Sunroof filan değil düz araç beyaz renk 1.6 edition bu beklemek insanın ömründen ömür götürüyor ya gemi batarsa ya yolda taşınırken araç düşerse tırdan filan insanın aklına 50.000 soru geliyor :D gelsinde bitsin şu çile

alonetrf link' Alıntı:
Sunroof filan değil düz araç beyaz renk 1.6 edition bu beklemek insanın ömründen ömür götürüyor ya gemi batarsa ya yolda taşınırken araç düşerse tırdan filan insanın aklına 50.000 soru geliyor :D gelsinde bitsin şu çile

beyaz almak isteseydik biz de hala bekliyor olacaktık. kasım sonu belki aralık başı demişlerdi. olmadı bu ayın sonuna kadar gelmezse siparişi iptal edeceğinizi söyleyin belki getirirler hemen :)
siparişinizden bir hafta sonra gelse bile alırken dikkat etmenizde yarar var boyasına falan bu konuda forumlarda çok uyarı var. boyalı araç teslim edilenler okudum ne kadar doğru bilemedim. çizik falan yakalarsanız anında indirim isteyin 2-3 bin lira, yapanlar varmış :D
acaba bekleyip beyaz mı alsaydık 032questn

Bugün Gedizlerden arandım aracın geldiğini haber verdiler.Gittim aracı gördüm yalnız bir ayrıntı dikkatimi çekti;Araçta bulunan radyo anteni siyah renkte balık sırtı olandan ama bende navi yok nasıl oluyor bu?
İkinci ayruıntıda artık yeni astralara konulmayacağı belirtilen kapı eşiklerindeki astra yazılarıda var.
Neyse Cumartesi teslimatta anlaştık ilk verdiğim 500 tl dışında  50.500 tlyi hesaplarına geçirdim beklemedeyim
Artı olarak boya koruma ile karter koruma hediye aldım , 200 tl de film camlar tuttu toplamda 51.200 tl

Faruk abi ne zaman sipariş vermiştin sen birde istanbuldamı oturuyorsun açaba ? Bu bilgi benim için önemlide ?

faruk_1977 link' Alıntı:
Bugün Gedizlerden arandım aracın geldiğini haber verdiler.Gittim aracı gördüm yalnız bir ayrıntı dikkatimi çekti;Araçta bulunan radyo anteni siyah renkte balık sırtı olandan ama bende navi yok nasıl oluyor bu?
İkinci ayruıntıda artık yeni astralara konulmayacağı belirtilen kapı eşiklerindeki astra yazılarıda var.
Neyse Cumartesi teslimatta anlaştık ilk verdiğim 500 tl dışında  50.500 tlyi hesaplarına geçirdim beklemedeyim
Artı olarak boya koruma ile karter koruma hediye aldım , 200 tl de film camlar tuttu toplamda 51.200 tl

naviden kastınız navigasyon sanırım ve enjoydan itibaren balıksırtı standart ama navi opsiyonel olarak geliyor ve 2bin küsür para veriyorsunuz diye biliyorum. ben o kadar hakim değilim daha iyi bilen bir büyüğüm yardım ederse daha iyi olabilir :)

alonetrf link' Alıntı:
Faruk abi ne zaman sipariş vermiştin sen birde istanbuldamı oturuyorsun açaba ? Bu bilgi benim için önemlide ?

Ben 10 Ekimde sipariş verdim  İstanbul.

uk05 link' Alıntı:
naviden kastınız navigasyon sanırım ve enjoydan itibaren balıksırtı standart ama navi opsiyonel olarak geliyor ve 2bin küsür para veriyorsunuz diye biliyorum. ben o kadar hakim değilim daha iyi bilen bir büyüğüm yardım ederse daha iyi olabilir :)

Geçen forumu karıştırırken dikkatimi çekti bu balıksırtı antenin navigasyon yoksa cosmolarda bile olmadığından bahsedildi

faruk_1977 link' Alıntı:
Geçen forumu karıştırırken dikkatimi çekti bu balıksırtı antenin navigasyon yoksa cosmolarda bile olmadığından bahsedildi

Bu makyajlı kasa ile gelen bir yenilik.

Makyajdan önce navi sistemi olmayan araçlarda Cosmo olsa bile balık sırtı anten olmuyordu.

Şimdi makyajlı modeller navisiz olsa bile balık sırtı antenle geliyor.

MeRt link' Alıntı:
Bu makyajlı kasa ile gelen bir yenilik.

Makyajdan önce navi sistemi olmayan araçlarda Cosmo olsa bile balık sırtı anten olmuyordu.

şimdi makyajlı modeller navisiz olsa bile balık sırtı antenle geliyor.

makyajlı edition var balıksırtı yok :( bi 3*5 bin daha olaydı bi enjoy falan alaydım demiyor değilim  :(

Geri