Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

allah bekleyenlerin yardımcısı olsun  :)

Bende sizin gibi 1.4T CD500 bekliyorum 3 haftadir, surekli arac gemide diyorlar ama hangi gemi veya ne zaman gemi Izmire yanasacak, ne zaman bayide olacak, henuz soyliyemiyorlarmis. Liste ellerine gecmemis. Anlayamiyorum, nasil bir gemiymis bu 2 haftadirgelemedi...  :( beklemek can sıkıcı oluyormus.

6 mayıs için işlem tarihi aldım araçlar şuanda limana girdi kaldı bir hafta

Merdo link' Alıntı:
[quote author=bsertkol link=topic=927.msg28884#msg28884 date=1304102831]
[quote author=markopasa86 link=topic=927.msg28779#msg28779 date=1304076125]
bir yanlış anlaşılma oldu sanırım, cosmo larda da mı kalkmış demek istediniz? çünkü sportlarda zaten çok uzun bir zamandır yoktu kapı içi led, hatta 2011 lerin hiçbirinde yok diye biliyorum.

forum a yeni katıldıgım için tüm msj ları okuma fırsatım olmadı daha once konuşuldumu bilmiyorum ama sport ta kalkmış cosmo da devam
[/quote]
Sport donanım paketlerinde kapı içi kırmızı aydınlatma yoktur.Sadece vites kutusun altında olan aydınlatma vardır.Hiç bir zamanda Sport donanımda kapı içi kırmızı aydınlatma olmadı.Cosmolarda sadece kaldırılma durumu vardı onuda kaldırmamışlar.
[/quote]

sport ta ilk gelen partilerde oldugu biilgisini aldım bayimden

Merdo link' Alıntı:
[quote author=bsertkol link=topic=927.msg28884#msg28884 date=1304102831]
[quote author=markopasa86 link=topic=927.msg28779#msg28779 date=1304076125]
bir yanlış anlaşılma oldu sanırım, cosmo larda da mı kalkmış demek istediniz? çünkü sportlarda zaten çok uzun bir zamandır yoktu kapı içi led, hatta 2011 lerin hiçbirinde yok diye biliyorum.

forum a yeni katıldıgım için tüm msj ları okuma fırsatım olmadı daha once konuşuldumu bilmiyorum ama sport ta kalkmış cosmo da devam
[/quote]
Sport donanım paketlerinde kapı içi kırmızı aydınlatma yoktur.Sadece vites kutusun altında olan aydınlatma vardır.Hiç bir zamanda Sport donanımda kapı içi kırmızı aydınlatma olmadı.Cosmolarda sadece kaldırılma durumu vardı onuda kaldırmamışlar.
[/quote]
ilk gelen partide olduğunu biliyorum. 2011 lerde yok. 2010 ların hepsinde mi var ilk aylarda mı var emin değilim.

benim arac ben 17 ağustos 2010 da aldım benim araçta içhava kalitesensörü ve kapı içi led var.

ulas79 link' Alıntı:
benim arac ben 17 ağustos 2010 da aldım benim araçta içhava kalitesensörü ve kapı içi led var.
hava kalite sensörü ne yapıyor? 2011lerde yok dimi o. ben de diyom bu içerdeki hava neden kalitesiz  005hihih şaka bir yana hakkat ne yapıyor?

hllb link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=927.msg29160#msg29160 date=1304193334]
hava kalite sensörü ne yapıyor? 2011lerde yok dimi o. ben de diyom bu içerdeki hava neden kalitesiz  005hihih şaka bir yana hakkat ne yapıyor?
[/quote]
hava girişini otomatik ayarlıyor yani biz şu an havanın içeriden mi dışarıdan mı almasını manuel yapıyoruz
2010 larda kalite sensörü bunu otomatik algılıyor

Arkadaşlar merhaba. Birkaç sorum olacak size. Ben Ankara'da yaşıyorum ve Uşak'tan 1.3 dizel araç aldım. Ancak aracı aldığım kişi, aracı geçici plaka ile Ankaraya getirebileceğimi ve burada plakasını takabileceğimi söyledi. Sizce bu konuda yolda sorun yaşarmıyım? Ya da sigorta vb. konularda problem olur mu? Teşekkürler.

yıldırım link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Birkaç sorum olacak size. Ben Ankara'da yaşıyorum ve Uşak'tan 1.3 dizel araç aldım. Ancak aracı aldığım kişi, aracı geçici plaka ile Ankaraya getirebileceğimi ve burada plakasını takabileceğimi söyledi. Sizce bu konuda yolda sorun yaşarmıyım? Ya da sigorta vb. konularda problem olur mu? Teşekkürler.

Usaş'tan mı aldınız aracı.... eğer öyle ise adamların satış departmanı şimdiye kadar gördüğüm en kötü yer... vergilerin yatırılıp yatırılmadığına dikkat edin... aracı çok geç teslim edebilirler... araç gelir evrakları gelmez... servisin ise düzgün olduğunu düşünüyorum ama sadece bir düşünceden ibaret.

Geri