Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan esadsari
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astraya Kavuşmayı Bekleyenler Klubü

yıldırım link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Birkaç sorum olacak size. Ben Ankara'da yaşıyorum ve Uşak'tan 1.3 dizel araç aldım. Ancak aracı aldığım kişi, aracı geçici plaka ile Ankaraya getirebileceğimi ve burada plakasını takabileceğimi söyledi. Sizce bu konuda yolda sorun yaşarmıyım? Ya da sigorta vb. konularda problem olur mu? Teşekkürler.
Bu konuda dikkatli olun, bazı bayiler sıfır araç satarken verdikleri geçici plakayı birkaç farklı araçta kullanıyorlar, polis yolda çevirirse arabayı bağlayabiliyor, tabi bu birazda polisin insiyatifine kalmış. Ben sıfır araç alırken bütün işlemler bitmeden aracı bayiden çıkarmamaya dikkat ediyorum. Konu hakkında daha fazla bilgisi olan arkadaşlar size yardımcı olacaktır.

Plakayı beklemek bir hafta demek benim için. ÇÜnkü hafta içi çalışıyorum ve sadece hafta sonu alabilirim aracı. bu da bir hafta daha beklemek anlamına geliyor ki o kadar sabrım kalmadı :)

Benim değinmek istediğim, bazı bayiler, sadece 1 adet orjinal geçici plaka temin edip, yeni araç alan ve geçici plaka kullanacak kişilere bunun kopyasını veriyorlar, çünkü diğer türlü onlara çok pahalıya geliyor. Bunu bana renault un bir bayisinde söylemişti yetkili kişi, ama yolculuk esnasında yanınızda aracı yeni aldığınıza dair belgeler olursa, sanırım yolda polis çevirsede pek sıkıntı olmaz.

Tek geçici plaka işlemi bayi için 180 TL arkadaşlar...  Ama aracı hiç bekletmeden aldım ellerinden... Döve döve söve söve...

yıldırım link' Alıntı:
Sizde usaştan mı almıştınız aracı

evet Usaş'tan.... 46 bin TLye Şubat başında verdim siparişi..

fiyat iyiydi ama yapmadıkları kalmadı.... orjinal paspasları 1 ay sonra verdiler...vergi dairesinde işlemleri geç yaptılar, mtv vergisini gecikmeli ödediler...falan filan... kaldı ki biz iki araç aldık...

Zaten benimde şu ana kadar aldığım izlenim bu yönde. Müşteri memnuniyeti gibi bir anlayış yok kendilerinde. Şu gün arayıp bilgi vericez diyorlar sonra aramıyorlar. Tekrar ben arayınca da elimize bilgi gelmedi diyorlar. Sanki ben onlara araba satıyormuşum gibi ben koşuyorum onların peşinden. Peki bişey daha sorucam parayı aracı almadan peşin ödemişmiydiniz siz

Merhabalar,

Dün İzmir'e yanaşan gemide aracım var.. Sizce ne zaman elimde olur en erken..  thnxx

yıldırım link' Alıntı:
Zaten benimde şu ana kadar aldığım izlenim bu yönde. Müşteri memnuniyeti gibi bir anlayış yok kendilerinde. Şu gün arayıp bilgi vericez diyorlar sonra aramıyorlar. Tekrar ben arayınca da elimize bilgi gelmedi diyorlar. Sanki ben onlara araba satıyormuşum gibi ben koşuyorum onların peşinden. Peki bişey daha sorucam parayı aracı almadan peşin ödemişmiydiniz siz

onların peşin veya kredide huyları değişmiyor... biz tamamını vermiştik 86 bin tl... iki kademede. araçlardan biri önce geldi bizim baldızın arabası...diğeri 20 gün gecikmeli geldi......

gm genel merkezden takip yapılabilir... şasi numarası öğrenildikten sonra.... valla yazsam kitap olacak....

Merhaba
Cumartesi günü 1.3 Ecoflex Sport + Stil Paket Beyaz Yeni Astra için bayiye kapora verdim. Kısmetse cuma günü teslim alacağım.

Geri