Ati mi Nvidia mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Realist
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ati mi Nvidia mı

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
kardeş ati derim bir cok markayi yapan ati markasi bir ara bende ati vodoof 15.000 vardi of diyorum sana 2 tane soğutmali alet ucur benisi vardi ama 2000 yilindayken simdi cok daha gelişdi ve kaliteli oldu uzun lafin kisasi ATİ diyorum ;)

Kesinlikle Ati :)

GTX275 kullanıyorum,halen çalıştıramadıgım oyun yok High detail'da.
896MB 448bit bu arada benim kart.

Ancak anakartım SLi destekli olmadıgı için Crossfire yapıp ATi ye geçmek istiyorum. SLi desteği olsa düşünmezdim ATi.

Bende 8600 GT var şuan dx11 kullanıyor. dx10'dan yukarısı olmaz dediler yeni yazılım ile dx11 kullanıyor ve 3d görüntü ayarları mevcut şuan COD black ops'u 3d gözlülee oynuyorum

Nvidia nın Physx özelliği olsaydı Nvidia derdim ama olmadığı için Ati diyorum Ati nin performansı daha iyi...:good:

Nvidia nın Physx özelliği var en azından benim 8600 GT'de var

Ekli dosyalar

• 5555.webp
    5555.webp
    64.1 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
200 ıle 220 cıvarı bırsey alcaksan blader arkadasından alırız sana ıkıncı ell bulabılırız ben ıkıncı ell aldım 150 tl super canavar gıbı 2 aylık

arkadaşlar bit genişliği ne kadar yüksekse okadar iyi. ati 128 bit malesef ki bu da çok fazla görüntüde donmalara neden olacaktır. ne kadar çok grafik işleme kabiliyeti olursa olsun veri yolu genişliği dar olduğunda size iletilen görüntü yavaş olacaktır. ama 128bitlik 1 gb lık bi ekran kartıda günümüzde işinizi görür kanısındayım.

Ben Nvidianın Physx özelliği yok demedimki... Ben Nvidianın GTS 250 modelinde yok sanıyordum ama varmış... Siz beni yanlış anlamışsınız...

Sanırım haklısınız ben nvidia için genel söylediniz sandım. Kusura bakmayın

Neyse yanlışın neresinden dönülürse kardır :)

Geri