Atra Anketine Katilanlar

ASTRAYA H BİNENLER

• Kullanılan toplam oy
    7
Bu durumda bir "Opel Astara CLASİCC II NB SP" (profilinizde böyle yazıyor) kullanıcısı olarak yaşınız gereği bunu aile arabası olduğu için aldığınızı ıspatlayacaksınız sanırım. İlginç bir yaklaşım tabi.. :D

Arabam Astra Clasicc Ii Nb Sp Yani Esp Asr Eps Gibi 3 Harfren Oluşan + Lar Yok Okadar
Bu Yaştan Sonrada Hiz Olmiyacaği Için ,,,,,,,,uzarda Gider Boşveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Aracınızda ABS var ama..?

Ayrıca bu tür özellikler sadece hız yapanlar için geçerli değil, sürüş güvenliği için gerekli özellikler. Teknolojik özelliklere karşıysanız o zaman at arabasına binin mesela nasıl fikir? Asrta H serisi G serisinin bir üst modeli, daha konforlu, daha güvenli ve daha teknolojik. Şimdi sizin burada "ben aile arabası istiyorum. hız yapmıyorum" diyerek H serisini kötülemeniz, "gençlerin altında çıstak yapılan araba" diye tanımlamanız yanlış olduğu kadar komik olur.

abi sen sıfır astra G mi aldın? melih abi??? yeni aldın heralde yada ben şöle anladım sen sıfır G alınca biraz pişmanmı oldun H almadım die!

ya walla bişe anlamış deilim özelden deilde burdan yazarsanız okurum!.

Abi Konu Kapandi Mod Arkadaşlarrdan Ricam Bu Konu Başliğiyla Açilmiş Tüm Başlik Ve Konulari Kapamalari Teşekkürler

abi tamamdır astra G güzel araba 30.000 de verilir 35.000 de bende arabayı ekim-kasım gibi satıp bertone almak istiyorum istediim gibi bi arabaya veririm tabi o parayı sonuçta gönlümden geçen olcak dimi!..

en güzel araba bindiğin araba ! :D unutma..

Geri