audio twin im geldi montajı nerde yaptırabilirim

Yaw ustunden bir sene gecmis ama ne oldu ii kisi var bunu yapan biri banli digeri konuyu birakmis valla merak ettim cok istedigim bir donanim arabamda ben bunu yaparim cok basitte calisiyormu bizim arbalarda onu bilmek lazim. Bu sukru52 acaba obur sitedeki eleman mi oysa ona bir soralim ne yapmis.

Evet ogrendim o arkadas o arkadasmis yardimci olucak insallah :D

ben burdayım twinwudio da aracımda takılı sadece bir montaja bakıyor iş muhtemelende çok basit ibr şey bir kablo çekilicek ..

Basitmis yaw epi topu cihazi alcan dedi 9 adet kablo cekicen dedi teybe ve ic aydinlatmaya o kadar dedi :D tech2 ILE PROGRAMLATACAKMISIZ, BIRDE bir sey dedide unuttum :D

ismail sende demi var :) sen bir öğrende beraber taktıralım :)

Parcayi aldim ebayden iste iki gun once, 30 avroya gelsin yapacam hemen tesisati yapacaz insallah

ok yaparsan özelden burdan haber etde ben de montajı yapıyım bu iş servisde olur ancak yada tesisatçıda şeması varsa o yapılır ama illa servisde tanıtmak lazım..

Valla tech2 basit tanidigim ozel servis var orda yaparim ben tesisatida ben yapicam np yani, TIS 2000 vs ile yapacam sukru52 de var zaten o kullaniyormus ole dedi ha birde kablodaki pinleri soylemisti cdrom kablosu oluyormus ...

ok sen yapda olmadı benimkindede yardım edersin bana istanbuldasın en nihayetinde.. ben gelirim yanına yaparız beraber..

Ok np yapalimda bir, guzel bir ozellik oldugunu dusunuyorum insallah bitirince yazarim buraya :D

Geri