audio twin im geldi montajı nerde yaptırabilirim

evet arkadaslar opelden geliyorum sizleri aydinlatmak amaciyla erinmedim gittim sordum..Sükrü bana opelin söyledigi, önce test ayari sonra programlara girilecek yeni takilacak aletlerin proglanmasi yapilacak audio twin ve bluetooth teype tanitilacak ekranda görülmesi acisindan ve bunlarin hepsi tech2 la oluyormus sorun degil Türkiyedede yapabilirler dediler.. hatta bluetooth icin belki bazi hazirliklar bile vardir arabada dediler mikrofon icin kablo hazirlanmis bile olabiliyormus sadece mikrofon fisini takarlar dediler ama yinede olmayadabilir, acinca belli olur, kablo dösenmesi esnasinda kablo olup olmadigindan emin olun, tavsiyem komple islemi opel yetkili serviste yaptirin umarim yardimci olabilmisimdir..

Abi cok sagolasin bende aynen not aldim yazdiklarini yarin anlamazlarsa anlaticam insallah.:D Diger konuyada yazdim, bende hazir degil kablolar. Sadece bende ayri bir telefon konsol yok, o konsola giden kablolar bosta kaldi. Insallah bir sey olmaz onlardan.:(

Bu arada yazmayi unutmusum, twin audio nun arkasindaki soket, astralarin on ic aydinlatmasindaki soketle ayni. Hurdacilardan bulunabilir. Kabloyu kendisi yapmak istiyenler icin bir alternatif. Kod: F-9 34

Abi cok sagolasin bende aynen not aldim yazdiklarini yarin anlamazlarsa anlaticam insallah.:D Diger konuyada yazdim, bende hazir degil kablolar. Sadece bende ayri bir telefon konsol yok, o konsola giden kablolar bosta kaldi. Insallah bir sey olmaz onlardan.:(
yok ya o kablolardan birsey olacagini sanmiyorum.. konsol falanda takma cirkin görünüyor eski düzen.. salla asagilara bir yere uc larini bagla o kadar..

iyi oldu bu konu birde istanbulda bir kafa dengi yaptırıcağım yer bulsam bizim ustayı beklesem yaz olucak ancak

Derdinden anlayacak bi usta bulmak çok zor oluyor.bizim zafi dede tırpido soğutma sistemi hazır, ucuna tıpa takmışlar.bende gittim anlattım servise adam pek sallamadı zorla oturttum pc nin başına,baktı buldu parçayı 5 TL lik bir parçaymış,tıpayı söktü yerine açma kapama aparatını taktı.Opel in saçmalığı 5 tl lik bi parça için değer kaybettiriyor(bide sistem hazır).

neyse konuyu dağıtmayım.
paylaşım süper....
Kolay gelsin!!!

Son düzenleme:
evet bu tip elektronik beyin bilgisayar hususlarında usta bulmak çok zor sizin bu konularda epey bilgili olmanız gerekiyorki ustaya yaptırırken hata yaptırtmayın ustaya devamlı gözlemleyip uyarın yoksa ustaya bırakırsanız bu mevzularda hep sıkıntılar olabiliyor

arkadaşlar ben hala bu mereti takdıramadım arabada öyle görüntü olarak duruyor yaptırabiliceğim bir yer varmı çok yer gezdim bilmiyorlar içlerinde opel servisleride bosch servisleride var.

3 mayısta avcılar men oto da dyno day var istersen ordaki timur ustaya da bi gosterebilirsin. işinde iyi birisi. ayrıca 20 ye yakın araç olucak belkı senden görüp başka yaptırmak isteyen arkadaşlarda olabilir.

Geri