aux girişi hakkında

mdpoll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aux girişi tam olarak nasıl kullanılır.. kullanma kılavuzunda bişey anlamadım. ara kablo mu kullanacaz. eğer öyleyse resmini koyabilir veya nasıl bişey olduğunu anlatabilir misiniz. kendi müziklerimi illa cd ye mi aktarmalıyım.. açıklarsanız sevinirim..

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sana en basitinden anlatayım. kablo alıcaksın iki ucuda jak olucak 3,5luk. bi ucunu mp3 calara yada telefona takıcaksın diger ucunu aux girişine.teybtede aux kısmına getireceksin.sonra mp3 yada telefondan şarkıyı acıcaksın. işte bu kadar :)

kablo bu teknoloji marketlerinde 10 tl falan :)

107196044f7o.jpg

mdpoll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:bir: :bir: çok teşekkür ederim kardeşim... radyo da kanal aramak işkencesi bitecek yakında.. ilk şarkıyı dinlerken tekrar, allah razı olsun derim:dil:

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski kasa Hyundai Era' larda bile USB girişi var bizim Corsa' lar hala AUX girişli çelik bile değişti Opel değişmedi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aux girişini kullanayım dedim ama çook düşük ses aldım teypten,telefonunda sesi sonuna kadar açıktı teybinkinide açtım çook kısık bir ses geldi :(
oysaki ne hayallerle şarkılar atmıştım telefonuma :D

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sony mp3 calarla bile kaliteli ses alamadım. 2 cd yazdım, onlarda arada atlama yapıyor.