Aydınlatma

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ayhannnnn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ayhannnnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar aracın kısa ampüllerini dağiştirmek istiyorum kuvvetli bir led mi yoksa zenon lamı değiştireyim zenon ları az çok biliyoruz ama led hakkında bilgisi olan kullanan varsa görüşlerinizi bekliyorum...

Mercekli farlarınız yoksa böyle bir işlem yaptırmayınız. Çok kuvvetli ışık yaydığı için karşıdan gelenleri rahatsız edecektir. Ayrıca led ampüller normallerine göre daha az enerji çektiği için arıza lambası yakacaktır. Bence girmeyin böyle bir riske...

Beyaz isik ariyosaniz philips in white vision h7 lerindem kullanabilirsiniz gayet kaliteli ve karsi tarafa zarar vermeyecek ampuldur.

• Beğen
Tepkiler: ayhannnnn
philipsin normal beyaz ampulleri var ondan a kullan led takarsan araba salaklaşıyor bazen ve arıza lambası sürekli yanıyor ben stopları led yapmak istedim hiç yanmadı ve biraz pahalı olan tanesi led alıp sinyallere bağladım oda arabanın içine etti opele led gelmiyor orj. neyse o dur ben parkları normal ampulun beyazınıaldım bizim araçta ahl var güzel görünüyor philips normal beyaz ampul kullan ısrarla diyorum Philips Diamond Vision H7 yada OSRAM bulup alabilirsin

Son düzenleme:
  • Beğen
ben linkini paylaştığım ürünü aldım, orijinallere göre daha iyi aydınlatma sağlıyor, beyaz bir ışık yok sarıya daha yakın bir görüntüsü var ama asıl olanda bu zaten daha net görüntü sağlıyor, mercek far olmayan araçlarda led hem aracın far aynasına zararlı hemde karşıdan gelen sürücüye işkence. led sadece uzunlara takılabilir. Daha önce osram kullanmıştım ancak kullanım süresi çok kısaydı philipsinki daha fazla yazıyor diye tercih ettim bakalım sonuç ne olacak.

• Beğen
Geri