babam cıldırdı!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan O.A.G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abilerim kardeslerim;
bugün bizim evde bir tantanadır almıs basını gidiyor..
babam su an bizde olan 2001 astra comfortu satıp doblo almayı dusunuyor
neymiş efendim,20 milyarmış..
dedim baba etme eyleme gel mis gibi combo alalım hem fiyatıda uygun(kalitesine göre)
hemde hiç değilse içimiz rahat olur,binerken tereddüt etmeyiz dedim..
simdi ben pederi nasıl ikna edecem vallahi kararlı satıp doblo alacak abiler yardım..
birde cty plus ile comfortun ne farkları var?cunku comfort daha pahalı..
son bişey,comboda gordugum bir jant var sürekli bazı combolarda goruyorum,böyle kalın 5 kollu sahane bir jant,ama bir tane daha jant var
kalın olmayan ince gibi biraz o hos durmuyor pek..bu jant hangi modeldedir?
herkese tesekkürler simdiden..

oooo kardeşim geçmiş olsun çok sıkıcı bir durum keşke senin ve bizim dlediğimiz gibi olsa babanı ikna edebilsen biliyorsun bu işler zor

yazık olur hemde ne yazık... aman abi ne yapıp et ikna et vazgeçir babanı bu sevdasından :)

doblo dediğin akvaryum gibi araba ya, koca koca camlar, sürerken insanı güvensizlik hissiyle kaplıyor. arkası en ufak tümsekte zıplıyor, rezalet bi araç. nesini beğenirler anlamam zaten.

elinden geliyorsa ikisine de bindir babanı, farkı kendi de anlar bence...

Babanı ikna et 2sinide sürsün öyle karar versin birde en iyi caydıracak ip ucu sürerse 2sindede kazık firen uygulasın comba savrulmuyacaktır ama doblo kazık firnlerde kötü sağ veya sola atıyor buda yüksek hızlarda takla atmasına sebep bunuda kendi denesin görsün :D tabi yüksek hızda kazık firen denemeyin 50-60km hızda yapın :D doblo zaten sürerken hiç güven vermiyor bide sakatlık çıkmasın yüksek hızda ani hareket yapıp =)

Bir öneri; Forum sitelerini gez,hangi forum sitesinde dobloyu kötülüyorlarsa oradaki mesajları babana okut.:) Sende yaz bişeyler foruma ama dikkat anlamasın baban.
Ben böyle yapıyordum babam istemediğim arabayı almaya niyetlenince.:D

Geri