babam cıldırdı!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan O.A.G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
valla hayırlısı olsun can sıkıcı bı durum valla ıkı arbaya bı bınsın kullansın farkı anlar en azından :)

babam bundan önce Dobloya heves etmişti parmağını Doblonun arka sürgülü kapısında bıraktığı için almaktan vazgeçti şimdiki opeli aldı iyiki kalmış diyorum:D:D:D

Opelden vazgecmeyelim;)

Yeni Kasa doblo çıkacak bi kaç vakte kadar sıfır düşünüyorsanız aleyhinize olur bekleyin derim. Yüzü gözü sarılı doblolar geziyorlar Bursada.. hatta geçen biri 4lü yakmış bekliyordu Mudanya Yolunda artık bozulmuşmuydu öbür test arabasınımı bekliyordu bilemedim..
Combonun da fazla ömrü kalmadı o ayrı mevzu..

Bence baban kararı vermiş doblo ya ama o tip olarak connectede bir bakın bence hem daha güvenilir araba hemde daha kaliteli dobloya göre.3 Sene önce bizde doblo kango connect arasında gidip geliyorduk connecte karar verdik.Combonunda 1 sene içinde yeni kasası çıkacak diye duydum haberin olsun.

Yeni Kasa doblo çıkacak bi kaç vakte kadar sıfır düşünüyorsanız aleyhinize olur bekleyin derim. Yüzü gözü sarılı doblolar geziyorlar Bursada.. hatta geçen biri 4lü yakmış bekliyordu Mudanya Yolunda artık bozulmuşmuydu öbür test arabasınımı bekliyordu bilemedim..
Combonun da fazla ömrü kalmadı o ayrı mevzu..

tesekkürler evet yeni kasa geliyormus..

eeeeeee ne diyelim Furkan cigim simdiden gecmis olsun sana, baban kafaya takmis neyse yorma kafani seni biz her zaman opelci olarak kabul ediyoruz..:D

herkese teşekkürler,yorumları için..
annem bile diyor babama 'ben hep arka koltukta yolculuk yapıyorum,
onların arkası rahat değil diye'..
bende şöyle dedim babama;
baba paraya kıy biraz adam gibi birsey al dedim,
sende biliyosun doblonun yol tutmayısını,150 den sonra
gitmediğini,güven vermediğini,yerinden kalkmadıgını,herseyden
önce opel ile fiatı nasıl bir tuttugunu anlamıyorum dedim..!
bende biliyorum bunların hepsini dedi,paraya kıy güzel araba diyorsun
al dedi,o zaman kıyıp paraya bir a8 alalım dedi..yerin dibine girdim..
arkasından da kızarak sen calısıp elin para gormeye baslayınca
alırsın dedi güvenli araba!!..
bende bişey diyemedim tabi:(
bir sürü oretim üyesi tanıyorum altlarında passatlar,bmw ler..
bizimki de tutturmus doblo diye:mad:...
kalkıslarada 1.4benzinli cevabını verdi dobloların 1.4 mü varki??
sanki bişey farkedecek..

allahım sen babama akıl fikir ver yarabbim!....

1.4 doblolar çok hantal sakın ha madem dobloda kararlı gitsin 1.9 multijet alsın 1.4 almasın aman diyim.

bence hiç telas yapma sadece dobloyla bi test sürüsüne cıkın vazgecer zaten

Geri