babam cıldırdı!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan O.A.G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Furkan Ne oldu doblomu aldınız ?????

yok paşam beklemedeyiz hala..
daha bişey yok ortalıkta..
bu adam satıp doblo alacam,diye satıp paraya konacak heralde:D
en ufak bir gelişmede yazacam zaten..
bu arada herkese tekrar teşekkürlerimi sunmak istiyorum..
bir aile gibi herkes,beni düşünüyor tekrar sağolun...

Güzel kardeşim Combo C oluyor 2005 2008 model arası :) comboyu üreten mühendis yarı ticari yarı binek otomobil havası katsın diye üretmiş ve süspansiyon sistemini ona göre yapmış yani arka kısımda makas yada sadece torsiyon yok travers üzerinde helezyon yay ve amortisör var caddy ve transit connectlerde arka kısım düz çubuk tarzı torsiyon üzerinde makas yaylar var yük çekme konusunda caddy transit connect de sorun çıkmaz kolay kolay makas kırmaz ama yol tutuşu ve konforda combo herzman bir adım daha önde anlatabilmişimdir umarım o ... yani makas yayla helezyon yay arasındaki yol tutuş farkı çok ... darkmoon nun da dediği gibi maddi yönden düşünülürse tabi doblo daha karlı olabilir tabi bütçe meselesi herşey ayağını yorganına göre uzatmak her zman daha karlı olur tabi... ama sıkıntı yoksa ben gene combo alın derim caddy çok pahalı ve parçalarıda çok pahalı connect desen hem araba pahalı hem parçası pahalı hem çok yakıyor :)

20 21 milyara 2.ci el temiz bi araç bulunabilir diye düşünüyorum araştırma yapmak lazım .
01-05 kasa değişmedi majyajlandı ;)

tamam da ben c kasa diye biliyorum hala :) sonucunda bi eski kasası corsa b kasayla aynı olduguğundan şu anki kasa c kasa oluyor :)

bababim istediği aracın nerdeyse 5de3u kadar az yakıyor combolar
bu secenekle belki kandirabilirsin:D

Geri