babam cıldırdı!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan O.A.G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bizdede 2005 1.3 multijet doblo var. Uzun yolda gerçekten sıkıntılı yan rüzgarlardan etkilenmesi falan ama şehir içinde astradan daha çok keyif verdiğini söyleyebilirim ;)

Bizdede 2005 1.3 multijet doblo var. Uzun yolda gerçekten sıkıntılı yan rüzgarlardan etkilenmesi falan ama şehir içinde astradan daha çok keyif verdiğini söyleyebilirim ;)

Astrayla kıyaslanamaz bile. Senin söylediğin garip geldi.

opel combo cty plus:22 813 bin tl..
bence şahane bir fiyat..
peki bu arabada klima aırbag,cd calar,otomatik cam yukarı acılır arka kapı,gibi özelliklerin hangileri mevcut??
ne olur combocu abiler yardımm..
bir umut:babama bugün yine combo konusunu actım,ve alacagı doblonun
kliması bile yok..dedimki combo bu kadar,klimada var en azından doblodan daha cok
şey var dedim..
annem de combo istiyor zaten..
babam,burdaki bayi ile tartısmalı oldugundan sevmiyor burdaki bayiyi..
onun için uygun bir zamanda,sivasa gidip deneme sürüşü yapcaz:yahoo::yahoo:

furkan Sessiz diye bi uyemız var mesuta pm at sana detaylı bılgı verır gorursede buraya yazar

Combo City Plus paketli araç full donanımlı araçtır bide Arizone paketlisi var onda ek olarak tampon altında bi ek parça adını bilmiyorum bide arkada var :) comboda standar abs ( anti Blokaj Fren ) klima otomatik ön camlar yolcu ve sürücü havayastığı yükseklik ayarlı koltuk şimdiki yenilerde sanırım sağ aynayı şöför kısmından otomatik yapabiliyorlar sağ cam ayarı otomatik yani yukarı açılır bagaj kapısı cityi plus modelinde mevcut babanı ne yaptır ettir doblo yerine combo aldır hem fiyatı gayet makuL biz aldığımızda 27 küsürlü bişiydi ...

babayı buraya yönlendir hallederiz:D
geçmiş olsun babalar taktımı takar,yanlış anlama da;)

Furkan baban zaten burdaki yazılanları görse senden çok online olur :) ve bırak dobloyu fiat markasını unutur :)

bence vay der arkamdan mı konuşuyorsun el aleme dedikodumu mu yapıyrosun bundan sonra sana bırak arabayı bisiklet yok der :D :D

Geri