bakımlı mısınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kaanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bakımlı mısınız?

• Evet, elimden geldigi kadar olmaya calisiyorum.

Oy: 22 47.8%
  • Hayir, genellikle değilim

Oy: 18 39.1%
  • hiç alakam olmaz...

Oy: 6 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    46
İp ince yapanlara zaten insan bakarken bu ne biçim insan diyor. Ama ortadan ve sağdan soldan ufak düzeltmeler çok doğal. Sakal traşımız gibi birşey bence bu.

+1 :)

Bir de hayatımda ilk defa manikür yaptırdım geçen,çünkü yemekten dolayı et ve tırnaklarımı korkunc bir görüntü vardı allahtan insani bir görünüme kavustu artık :D

Dediğiniz gibi ufak tefek şeylere dikkat ediyorum,abartıya kaçmıyoruz hiçbir zaman allh korusun zaten :D

edit..

Moderatör tarafında düzenlendi:
edit...

Moderatör tarafında düzenlendi:
başlık metroseksüel olunca daha dikkat çekiyordu aslında...
bakımlımısınız
evet herkes bakımlı o zaman anket acmanın hiç anlamı yok....

başlık gelen tepkiler doğrultusunda değiştirilmiştir.
konu içinde metroseksüellik tartışması devam edebilir :)

Gelen tepkiler!?!?!? icinde her " Seks " kelimesi geceni ayni yere cekenler varsa o onlarin cahilligi, hatta cahilliktende ote OKUZLUGU . Milletin cahilligi yuzunden bizim yazdiklarimiz degistirilecekse o zaman biz niye yaziyoruz ?!?!?! Buyrun siz yazin, bizde okuyalim. Ama eger biz hesap vermeyiz, istedigimizi degistiririz, istedigimizi sileriz, istedigimizi duzeltiriz tarzinda bir yaklasiminiz varsa onuda soyleyin, efendice ceker gideriz !

yaa Umut yanlış anlama şahsına yada yönetime karşı bi tavır değil ama Kaan abi haklı,
zannediyorum kii ona söylemeden değiştirildi cünkü aniden 1 mesajdan sonra bu değişiklik oldu o anda bu konudaydım dikkatimi cekti. eğer ki haber verilmediyse o ayrı ayıp- başlıkta ki düşünce tarzı ayrı bi ayıp...
kimse üstüne alınmasın yazmak istedim sadece...

dıslerıı fırcalar yatarım yalaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnn
hergun dus alırım yalaaaaaaaaaaaaannn
arkadaslar sunu unutmayın en ıyı opelcı yılda ıkı kere yıkanır :D:D:D:D:D:D

Geri