bakımlı mısınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kaanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bakımlı mısınız?

• Evet, elimden geldigi kadar olmaya calisiyorum.

Oy: 22 47.8%
  • Hayir, genellikle değilim

Oy: 18 39.1%
  • hiç alakam olmaz...

Oy: 6 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    46
yaa Umut yanlış anlama şahsına yada yönetime karşı bi tavır değil ama Kaan abi haklı,
zannediyorum kii ona söylemeden değiştirildi cünkü aniden 1 mesajdan sonra bu değişiklik oldu o anda bu konudaydım dikkatimi cekti. eğer ki haber verilmediyse o ayrı ayıp- başlıkta ki düşünce tarzı ayrı bi ayıp...
kimse üstüne alınmasın yazmak istedim sadece...
Katılıyorum

Arkadaşlar, Manikür Makası Olan Var mı ?! Benimkinin ağzı körelimiş, LND bilemeye götürdü... :) :) :)

buraya yazılan yorumlar içinde birtane evet ama bana gelen özel mesaj sayısı sayısız... o yüzden tepki çeken olumsuz bulunan konular kapatılabilir düzenlenebilir forum kuralları gereği... türkçe anlamı karşılığı olan bir kelime olduğundan ötürü başlık ve anket düzenlenmiştir...

Umut gelen şikayetler üzerine bir düzenleme yapmıştır. Fakat ben gelen şikayetlere anlam veremedim. ben bir bayan olarak sitenin başında olarak METROSEKSÜEL kelimesinden rahatsız olmam. Olanıda anlamam. Bu kelime günümüzde Türkçede yer etmiş haberlerde bile sıkça kullanılmış bir kelimedir. Bence şikayette bulunanlar anlamını bilmiyor diyecem onuda diyemiyorum açıklamasıda konu içerisinde yapılmış. Daha hoşgörülü bir zihniyete sahip olunması dileğiyle...

Geri