BALIKESİRLİ'ler, BAL-KES ler.. Biz de burada buluşalım...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan umiteb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
mrb fatih, hoş geldin...

film çektirmeyi düşünüyosun galiba camlara.. ya da bana mı öle geldi :D

Balıkesirspor'umuzun bugün Alibeyköyspor ile oynayacak olduğu maç Alibeyköyspor'lu 9 futbolcuya domuz gribi teşhisi konmasından dolayı ileri bir tarihe ertelendi, maç eksiğimizle liderlik koltuğunu geçici bir süre için bandırmaspora verdik... :S

Ben aydınlıyım Ailem falanda balıkesirli değil ama benim 2.memleketim balıkesir NEDEN Mİ?
2003 yazında okumaya bir geldik,okul bitti balıkesir beni bırakmadı hemen arkasından kısa dönem askerliğimde balıkesirde yaptım.Sonuç mu? 2003 eylül ayından 2009 ocak18 e kadar balıkesirde oldum hep. 2.memleketim seni çok özledim :)

Ben aydınlıyım Ailem falanda balıkesirli değil ama benim 2.memleketim balıkesir NEDEN Mİ?
2003 yazında okumaya bir geldik,okul bitti balıkesir beni bırakmadı hemen arkasından kısa dönem askerliğimde balıkesirde yaptım.Sonuç mu? 2003 eylül ayından 2009 ocak18 e kadar balıkesirde oldum hep. 2.memleketim seni çok özledim :)

e artık bir iş de bul da yerleş Balıkesir'e mehmet.. :D

meraba ben balıkesırlı degılım ama burhanıye altınoluk akcay orende tatıl yapmıstım cok guzel yerler

ümit kemal ataturkun ımzası sızın aractaydı demı bır resım eklermısınız bakabılırmıyım

Geri