Bayanlar arabalarına binerken buna dikkat ettinizmi?

Barracuda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle İstanbul Çok Kötü Olmuş. Yanlış Anlamayın Kendimi Övmek İçin Söylemiyorum ; 196 Boy , 85 Kilo Adamım , Yakın Korumayım. Birazda Yüz Şeklim , İfadem Sert. Buna Rağmen Akşam 22:00 Sıralarında Evimin Önünde 3 Kişi Yolumu Kesti. Hanımlara Biber Gazı , Elektroşok Tarzı Savunma Ekipmanlarından Edinmelerini Tavsiye Ederim. Biber Gazlarının Fİyatları 15-45 YTL Arasında , Elektroşoklar 40-150 YTL Arasında. Elektroşok Alacasanız Paradan Kaçmamanızı ve Kaliteli Birşey Almanızı , Saldırganın Boyun ya da Göğüs Kafesine UZUN Süreli Tutmanızı , Düşman Yere Düştükten Sonra da Kıpırdadıkça Baldırlarına Uygulamanızı Şiddetle Öneririm. Biber Gazını Düşman Üstünüze Gelirken Yavaş Adımlarla Geri Geri Yürüyerek Suratına Sıkmanızı Şiddetle Öneririm. Bu Güvenlik Önlemleri Dışında Allah 'ın Size Vermiş Olduğu O İnce Ses Telleriyle Sağlam Bir Çığlık Atmanız da Bir Miktar Etkili Olacaktır :D . Konunun Dışına Çıktım Sanırım Biraz :)

pugga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle İstanbul Çok Kötü Olmuş. Yanlış Anlamayın Kendimi Övmek İçin Söylemiyorum ; 196 Boy , 85 Kilo Adamım , Yakın Korumayım. Birazda Yüz Şeklim , İfadem Sert. Buna Rağmen Akşam 22:00 Sıralarında Evimin Önünde 3 Kişi Yolumu Kesti. Hanımlara Biber Gazı , Elektroşok Tarzı Savunma Ekipmanlarından Edinmelerini Tavsiye Ederim. Biber Gazlarının Fİyatları 15-45 YTL Arasında , Elektroşoklar 40-150 YTL Arasında. Elektroşok Alacasanız Paradan Kaçmamanızı ve Kaliteli Birşey Almanızı , Saldırganın Boyun ya da Göğüs Kafesine UZUN Süreli Tutmanızı , Düşman Yere Düştükten Sonra da Kıpırdadıkça Baldırlarına Uygulamanızı Şiddetle Öneririm. Biber Gazını Düşman Üstünüze Gelirken Yavaş Adımlarla Geri Geri Yürüyerek Suratına Sıkmanızı Şiddetle Öneririm. Bu Güvenlik Önlemleri Dışında Allah 'ın Size Vermiş Olduğu O İnce Ses Telleriyle Sağlam Bir Çığlık Atmanız da Bir Miktar Etkili Olacaktır :D . Konunun Dışına Çıktım Sanırım Biraz :)

sen vücutçu falan mısın abi cim.....:confused:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zaman zaman geçtiğim mekanlara bağlı olarak kapılarımı kilitlerim. ve bun yanında camıda tamamen acmam. üstten ancak bir el girebilecek kadar acarım genelde. malum insan da var KÖPEK de ;D

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 - 5 ay oldu ışıklarda bekliyordum bende kapı açıldı:eek: baston kilit vardı koltuk yanında elime aldım gerildim bi baktım arkadaş "siteyemi çıkıyon dedi?"kiliti görünce afalladı biraz ama :D ondan sonra gittim üşenipte bağlamadığım alarmın kablosunu bağladım frenlere artık kapılar kapandktan 10 sn sonra frene basınca kitlenir kapılarım :good:

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kücüklükten gelen alışkanlık her zaman o mandalı 5 yaşımdan beri kapatırım :)

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otamatik Kilitleme

Yeni arabamda bu ozzelik sabit.Biraz hizlaninca araba kendini otamatik olarak kitliyor. Malum arabamda genelde laptopum var , en azindan kapiyi acmaya calisan olursa o sirada gazlar giderim:good:

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Istanbulda böyle - benim dikkatimi cekti: Simdiye kadar hemen hemen hepsinde gördüm: Bayanlarınız kendi, yahutta kız arkadaslarınla arabalarına binerbinmez kapılarını icten kilitliyorlar! Tamam bunun ne anlamı var diyebilirsiniz; ama bunun anlamı cok: Cevreden ve magandalardan korktukları icin! Bayanlarımıza yolda güven veremiyoruz - Ben sahsi olarak kapılarımı kilitleme duygusuna kapılmıyorum...

kapı kitlemenin bayanı erkeği yok devir kötü tedbirimizi almak lazım bunda anlaşılmayacak bir şey yok sanırım