Ben bi araba üstüne bukadar fazla farklı yorum görmedim:(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt rakamları uydurma geldi biraz.
ş.içi 210 krş çok düşük

edit: lpgyi şimdi farkettim.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km azıcık fazla gıbı km takıntın yoksa al bence o fıyata alınabılecek en ıyı arabalardan bırısı Vectra Ben Vectralar Sunrooflu model olarak sadece Gt yi Birde 2000-2001 model cdxlerde opsıyonel dıye bılıyorum .S sonradan taktırıldıysa basınızı agrıtabılır

Son düzenleme:

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bence çok dikkat et alırken tanıdığın bir ustaya göster özel opel servisine guvenme ben 98 model aldım başıma gelmeyen kalmadı arkadaşlar bilirler babam yaşında adamdan aldım özel opel servisine götürdüm motor iyi al dediler aldım 1 ay kullandım yağını değiştirince araba su koyu verdi komple motor yaptırdım 165 binde .yakıt konusuna gelince 2.0 motor araba 210 lira yakan diyen yalan söyler 275 kuruştan aşağı yakamazsın .ama çok istersen benim arabayı satayım sana full+full komple motor yaptırdım ve etek altları boyanacak yarın sabah fırına gidecek sunroof -otomatik-dijital klıma-sport-ısıtmalı koltuk-deri döşeme siyah-elektrikli ısıtmalı ayna-sıfır jant ve lastik lpg li 15 bin lira

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model düz vitesini kullandım.Genel olarak iyi bir araç.Sorunsuzluk arıyorsan aynı yaştaki japon arabaları kadar sorunsuz değil onu söylemek isterim.Çünkü onlardan daha dolu ve konforlu bir otomobil.Alırken dikkat etmen gereken bazı noktalar var onları gözden kaçırma yeter.Aracın elektronik donanımı,yürüyeni ve motoru temizse keyif alacağın bir araç olacaktır.Vitesine,motorun yağ eksiltmesine iyice baktırmalısın,Su eksiltme sorununa dikkat etmelisin bu araçlarda.Yakıt tüketimi konusunda 2,0 motor 136 beygir için bence gayet makul seviyelerde.Benim ş.içinde ortalama 240 krş.,ş.dışında 180 krş civarında tüketimim oluyordu.Lpg kiti landirenzoydu bu arada onu da belirteyim.Otomatik şanzumanda ve kullanım şekline göre tüketim değişiklik gösterecektir.Konfor,güvenlik ve performans olarak çok iyi bir araç.Bakımlıysa km yi dert etme gittiği yol kadar daha da gider.Ama sorunları varsa ocağına incir ağacı diker onu da baştan söyliyim.

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km azıcık fazla gıbı km takıntın yoksa al bence o fıyata alınabılecek en ıyı arabalardan bırısı Vectra Ben Vectralar Sunrooflu model olarak sadece Gt yi Birde 2000-2001 model cdxlerde opsıyonel dıye bılıyorum .S sonradan taktırıldıysa basınızı agrıtabılır

Sunroof 99 cd de orjinal olarak var.Ama 97 yi bilmiyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Temiz bir Vectra B tadından yenmez, ama dökükse sahibini dünyaya geldiğine bin pişman eder.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana biraz pahalı gibi geldi.

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim rahatına bak 185.000 bi opel için çok değil sadece gözünüzde yuksek motor yemesı cok dusuk anca 250000 den sonra bunu söleyebılırsın ama genede aracın başka bi sorunu varmı diye baktırırsan cok ii olur