Ben bi araba üstüne bukadar fazla farklı yorum görmedim:(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temiz bir Vectra B tadından yenmez, ama dökükse sahibini dünyaya geldiğine bin pişman eder.
abi haklısın ama dökük bir makina şahin bile olsa adama kök söktürür, bence opelin özellikle eski modelleri bakımlıysa şayet hiç üzmüyor.

onder83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 97 model 1.6 var lpg taktırmıştım yakın zamanda.valla her gün 100 km yol yapıyorum okula git gel sağolsun para da kazandırıyo yakıttan da çok tasarruf ettim.birisinin dediği gibi virajlarda manyak güvenli savrulma sıfır.ama 2000 motorunu ben almam.çünkü sürüş zevki ne kadar da çok olsa bak:
benim vergim yılda 100+100=200 ancak 2000 motorun vergisi 225+225=450..bunlar az paralar değil özelliği çok ve arıza çıkarabilme şansı da çok.yine de sen bilirsin ancak 13500 uygun diyebilirim.burda 97 model 120 binde 2000 cd yi 14000 e veriyor bi adam

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 97 model 1.6 var lpg taktırmıştım yakın zamanda.valla her gün 100 km yol yapıyorum okula git gel sağolsun para da kazandırıyo yakıttan da çok tasarruf ettim.birisinin dediği gibi virajlarda manyak güvenli savrulma sıfır.ama 2000 motorunu ben almam.çünkü sürüş zevki ne kadar da çok olsa bak:
benim vergim yılda 100+100=200 ancak 2000 motorun vergisi 225+225=450..bunlar az paralar değil özelliği çok ve arıza çıkarabilme şansı da çok.yine de sen bilirsin ancak 13500 uygun diyebilirim.burda 97 model 120 binde 2000 cd yi 14000 e veriyor bi adam

Hocam Benim 4 tane vectram oldu şuanki aracımla beraber bu zamama kadar hiç bir sorunla karşılaşmadım hiç savaş abimin dediği gibi sorunsuz temiz bir cd-cdx bulursan hiç kaçırma al tadına doyamazsın vergi olayına gelince eğerki kaldırırım diorsam hocamın dediği gidi yılda ortalama 450 tl gibi bir vergisi olacak. Benim gibi keyif düşkünüysen şayet yılda 814 tl cik bayılabilirsin :):)
Kısaca temizse motorunda sorun yoksa arkana bile bakma al derim...

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede 185.000 opel icin okadar fazla degil... kesinlikle tanidigin guvenilir bi ustaya kesinlikle baktir araci... 2.0 motor 136 ps gayette yeter... lpgde varmis... ofiyata daha guzelini bulucani sanmiyorum bulsanda vectradan baska ne alabilirsin... insalla senin icin hayirlisi olur... gule gule kullanicagin bi aracin olur ins...

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta Mesai arkadaşıma 96 CD 2,0 OV aldık araba 194.000 de ve 13.000 TLye mal oldu. Ama aracın motorunda hiç bi sıkıntı yok. Tek sorun Lpg kitinde oda voltran marka olduğu için normal dedi usta. İyi bi usta bakıp motor,şanzıman,ön ve arka takımlara tamam dedikten sonra gözü kapalı alınır derim ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu yazılanları tek tek okudumda hani ben alıcak olsam beni bile kararsız yapardınız :D adam kararsız olduğu için konu açmış sizde adamın kafasını iyicene allak bullak etmişsiniz :D biri al demiş biri alma biri km çok fazla biri dikkat et demiş :D :D

arkadaşım aracın km si yaşına göre doğal adam yılda ortalama 15 bin km gibi bir şey yapmışki fabrikalar bile standart bir yıllık kullanımda 20 bin km yi baz alır ortalamada..

ikincisi rahat ol niye stres yapdınki vectra b kendini ispat etmiş kanıtlamış sağlam temiz güzel bir araçdır.. savaş abinin dediği tamamen doğru temiz bakımlı bir vectra b tadınsan yenmez ama bakımsız vectra b de adamı canından bezdirir olayın özüde budur..

aracı al güzel bir servise götür ekpertize sok aracı şöyle kasa şase motor yürüyen km si ni bilgisayardan baksınlar orjinalmi diye servise bir 30-40 verirsin ama değer aracın her şeyini söylerler temiz kardeş araba bir sorunu yok derlerse zaten kontrolde çıkar ortaya al arabanı aldıkdan sonra kesinlikle bir bakıma sok aracını önceki sahibinin bakım yaptırdım dediğine hiç güvenme şöyle detaylı bir bakıma sok şanzıman yağından trigerıne kadar değiştirki için rahat etsin güvenle aracına bin..