Bende aranıza katıldım herkese selam olsun..

hoşgeldin öncelikle :) kesinlike 17 takmamanı tavsiye ederim aracı tork fakiri yaptığı kesin buna bağlı olarak yakıta da etki eder kanımca ;) iyi araştırıp uygun ölçüde jant ve lastik alman en mantıklısı ;) 15' , gramaj olarak orjinale yakın jant ve 195/50/15 lastik en uygunu die biliyorum bu arac için...kazasız sürüşler.

Benim Arabam Fabrika cikisi 17" jant ve 215/45/17 Lastik...

bu orjinal jant lastik takımı ne kadar fiyatını bilen varmı ?

Benim arabada ek olarak Paket "Sport & Style" var. Bu paketin fiyatida 635 dolardi. Bu Fiyat Rusya icin

"Sport & Style"
Alcaltilmis sasi +17 jant + 215/45/R17 lastik + Yedek lastik yerinede Tamir seti...

hoşgeldin öncelikle :) kesinlike 17 takmamanı tavsiye ederim aracı tork fakiri yaptığı kesin buna bağlı olarak yakıta da etki eder kanımca ;) iyi araştırıp uygun ölçüde jant ve lastik alman en mantıklısı ;) 15' , gramaj olarak orjinale yakın jant ve 195/50/15 lastik en uygunu die biliyorum bu arac için...kazasız sürüşler.
aramıza hoşgeldin abi öncelikle

fıratın sölediklerinin sonuna kadar katılıyorum 17 şant senin 1.2 corsanı baya zorlarr 15 ideali yakışırda bence;)

alper bu arabaya en iyisi 15 inç jant galiba,ama 16 inç'te olur
forumda opel corsa original jantlarını satan var bir bak derim pazar yeri bölümüe
bülent bende ilk başta 17 düşünmedim ama orjinal fabrika çıkışında 17 jant var.aslında dediğin gibi 16 en ideal gibi görünüyo ama jant büyütüp arabayı da düşürünce havası bi başka oluyor.16 - 17 arasında kaldım.
ilgine teşekkür ederim sağol.

yorumuna teşekkür ederim fırat ama 14 jant var üzerinde aracın şimdi 15 le pek bi fark olmaz ama 16 yada 17 olursa daha iyi olur bence.14 ü çıkarıp 15 e geçmenin bi anlamı yok diye düşünüyorum.forumdaki diğer arkadaşlar ne düşünür merak ediyorum.bi ortasını bulup takmam lazım. yardımlarınızı bekliyorum.
16 mı 17 mi ???????????????????????

aramıza hoşgeldin abi öncelikle

fıratın sölediklerinin sonuna kadar katılıyorum 17 şant senin 1.2 corsanı baya zorlarr 15 ideali yakışırda bence;)

sağol serkan
galiba (((16))) da ortası olacak :pon: :pon: :pon:

Geri