benzin fiyatları düşecek mi?

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an kurşunsuz benzin 3.8 ytl litresi.vergi oranı % 64-68 fln.vergi olmadığı taktirde 2 ytl fln yapıyo glb.gene vergi alınsın 2.5 ytl yi geçmesin fiyatlar madem vergi almaktan vazgeçmiyo hükümet.bu arada fiyatların arap ülkeleri kadar ucuzlayacağı söyleniyo ne kadar doğru?ucuzlayacakmı fiyatlar?benvectrayla kaza yaptığımdan 1 ay sonramı ne 2.6 ya kadar düştü 2008 aralık,şans işte bendeki.şu fiyatlar düşse ah ah

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu saatten sonra düşeceğini sanmam :D anca cem uzan gelirse mazot 1 tl,benzin 1.5 tl olur :kop::kop:

bu satten sonra imkansız gibi birşey en azından 3 lira bile olsa rahat edecem.

bu saatten sonra düşeceğini sanmam :D anca cem uzan gelirse mazot 1 tl,benzin 1.5 tl olur :kop::kop:
1.5 olsa daha ne isteriz yacem uzan neredesin yaw adaşım:):):),1,5 oluduğunda arabadan inersem top olayım:):):)

kuzey kıbrısta 1.90 tl ama türkiyede bu fiyata satılamıyor saçmalık. 95 octane.
euro diesel 1.85

Hiç zannetmiyorum ama indirsinlerde sökelim hep beraber gazları arabalardan.

ben bi ıstıhare yatayım bakalım görcem mi benzin fiyatlarının düşüp düşmeyeceğini :D düşük benzin fiyatını rüyada anca görürüz bende rüya ya bi bakayım artık :D

Geçen gün maliye bakanının açıklaması
"DOĞRUDAN VERGİ ALAMADIĞIMIZ İÇİN HALKTAN DOLAYLI VERGİ ALIYORUZ TABİİKİ BUDA SIKINTI YARATIYO"
Ne kadar aciz ve kendini küçük düşüren bi açıklama.. Sen devletsin, devletin bakanısın ve vergi alamıyorsun alınması gereken kişilerden eee napalım onlardan alamıyoruz biz bu kadar aciziz halktan alalım onlar sesini çıkarmaz diyosun...
Yazık sadece bu hükümete değil hepsine yazık...

2 tl civarı olsa keşke yada 2.5 tl'yede razıyım. 100 bin liralık araba 200bine geliyor 100 bini vergi. Benzinin vergisi; vergisiz benzin fiyatından çok. 5.0 arabanın mtv si 14 bin tl.

bu kadar çok vergi paraları nereye gidiyor bilmiyorum.

2 tl civarı olsa keşke yada 2.5 tl'yede razıyım. 100 bin liralık araba 200bine geliyor 100 bini vergi. Benzinin vergisi; vergisiz benzin fiyatından çok. 5.0 arabanın mtv si 14 bin tl.

bu kadar çok vergi paraları nereye gidiyor bilmiyorum.
cebe gidiyo abicim nereye gitsin,hiç bi işi doğru düzgün yapmıyo bu hükümet bari benzine bi el atsınlar

Geri