Benzin fiyatları güncellenmiş(buna zam denmez zamcık denir.)

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
seçim zamanları benzin fiyatları gerçek anlamda düşseydi bugün makul fiyatlarda olurdu. bizim gördüğümüz en makul fiyat 4,5 tl idi son 2 ay içinde sağolsunlar küsüratları yuvarladılarda 5 tl dedik gitti. her şey göstermelik bu ülkede. büyüme,işsizlik-enflasyoni KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİR, vs...

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petrol kuyularımızın olduğu bölgelerin büyük petrol şirketlerinin üstelik o bölgedeki toprağı izin bile almadan gasp edip istedikleri gibi Benim petrolümü çıkarıp sonra da bana satması için akp hükümeti yasa çıkarıyor.Bir sayfa önce linkte haberi yayınladım.

Bir şeylerin düzelebilmesi için ''Türkiye'nin Türkiye tarafından yönetilmesi lazım''

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir şeylerin düzelebilmesi için ''Türkiye'nin Türkiye tarafından yönetilmesi lazım''

Ta ki 1915 te ülkemizde yakalanan ABD ajanlarının kayıtları mevcut.Senelerce uğraşmışlar ama dedelerimiz onlara fırsat vermemiş.Siyasi düşünenlerin işlerine gelmediği için kabul etmediği bir durum söz konusu.1960 ihtilali ile abd Türkiye yi eline geçirmiştir.Bu siyasi bir söylem yada siyasi tarih değildir.Ülkemizin makus kaderidir.

Yalnız Türkiye'nin Türkiye tarafından değil, Türkiye'nin Türk'ler tarafından yönetilmesi gerekli.Türkiye nin mozaiği denilen bir çok kavimin içinde, bu ülkeye çeşitli dış ülkelerin vaadettikleri karşısında vatana ihanet eden çok sayıda insan olmuştur.Bunun yanında gerek kurtuluş savaşımızda gerekse terörle mücadelemizde aynı kavimlerden bizimle omuz omuza çarpışıp kendine ben Türk'üm diyenlerde vardır.Benim birliğimin içinde bir korucu ''ben belki kürt olabilirim ama bu vatanın ekmeğini yiyorum.Benim dedelerim Atatürk'ü gördüler onunla birlikte savaştılar Türkiye'yi kurdular bende sizin kadar Türk'üm'' diyenler vardı.Hainle vatanseveri birbirine karıştırmamak ve yanlış anlaşılmamak için bu açıklamayı yapma gereği duydum kimseye saygısızlık yapmak gibi bir amacım yok.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ta ki 1915 te ülkemizde yakalanan ABD ajanlarının kayıtları mevcut.Senelerce uğraşmışlar ama dedelerimiz onlara fırsat vermemiş.Siyasi düşünenlerin işlerine gelmediği için kabul etmediği bir durum söz konusu.1960 ihtilali ile abd Türkiye yi eline geçirmiştir.Bu siyasi bir söylem yada siyasi tarih değildir.Ülkemizin makus kaderidir.

Yalnız Türkiye'nin Türkiye tarafından değil, Türkiye'nin Türk'ler tarafından yönetilmesi gerekli.Türkiye nin mozaiği denilen bir çok kavimin içinde, bu ülkeye çeşitli dış ülkelerin vaadettikleri karşısında vatana ihanet eden çok sayıda insan olmuştur.Bunun yanında gerek kurtuluş savaşımızda gerekse terörle mücadelemizde aynı kavimlerden bizimle omuz omuza çarpışıp kendine ben Türk'üm diyenlerde vardır.Benim birliğimin içinde bir korucu ''ben belki kürt olabilirim ama bu vatanın ekmeğini yiyorum.Benim dedelerim Atatürk'ü gördüler onunla birlikte savaştılar Türkiye'yi kurdular bende sizin kadar Türk'üm'' diyenler vardı.Hainle vatanseveri birbirine karıştırmamak ve yanlış anlaşılmamak için bu açıklamayı yapma gereği duydum kimseye saygısızlık yapmak gibi bir amacım yok.
.
Türk demek, Türkçe demektir. Ne mutlu Türk'üm diyene.

Mc_LazZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar acınası bir durumdayiz ki.. kimse farkında değil.. ordu, yargı, yasama şu an hiç biri bizim değil malesef... zamanında referanduma hayır diye bi tarafımızı yırttık ama kimse dinlemedi... araya sıkıstırılan 3 5 yasa ile millet cebine girecek 3 kurusun hesabını yaptı.. yargıyı ve orduyu kaybettik.. şu saatten sonra bu ülkede olacaklara hiç kimsenin gücü yetmez yetmeyecek.. ekonominin bu durumuna zamlara çok takılmamak lazım bu durumda.. benim tek korkum inşallah halkı birbirine kırdırmazlar..

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede ard arda mühendis öldü...Hepsine intihar dendi....Daha neyin konuşmasını yapıyoruz.Her şey ortada....Esad'la uğraşacağına ülkemizde ki bu esrarengiz olmayan esrarengiz olaylarla uğraşsınlar...Ben hep şunu demişimdir...Bu ülke yıkılmaz yıkılamaz da...Gün gelir Meclistekilerin hepsi kaçacak delik arar....Halkımızın aklı başına elbet gelecektir...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede ard arda mühendis öldü...Hepsine intihar dendi....Daha neyin konuşmasını yapıyoruz.Her şey ortada....Esad'la uğraşacağına ülkemizde ki bu esrarengiz olmayan esrarengiz olaylarla uğraşsınlar...Ben hep şunu demişimdir...Bu ülke yıkılmaz yıkılamaz da...Gün gelir Meclistekilerin hepsi kaçacak delik arar....Halkımızın aklı başına elbet gelecektir...

Ata demirer in osmanlı cumhuriyeti diye bir flimi vardı.Herkes komedi diye izledi fakat bir ülkemizde yaşanan bir çok gerçeği gösteriyordu.Evet bir gün birileri bizden zam diye vergi diye şu diye bu diye çaldıkları paralarla kendi padişahlıklarını kurabilir.Ama o zaman istanbul boğazı tekrar işgal kuvvetlerinin gemileriyle dolu olacaktır.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
durmak yok zama devam ....