Beyaz Eşya...!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sizlere şöyle bir sorumolacak :
Ariston; Simens, profilo, ve bosch'a göre daha ekonomik (A sınıfından sözediyorum,) Dez avantajı ses debisi çok yüksek,Simens, profilo, ve bosch markalarının ses debi
lerini bilmiyorum bunlardan hankisinin daha sesiz çalıştığını açıklarsanız sevinirim;)
Sarfiyat konusunda kımse beko ve arcelıgın elıne su dokemıyor :) ama bosch siemens profilo taş gibi malzeme 10 sene tık demeden kullanırsınız...;)

Sarfiyat konusunda kımse beko ve arcelıgın elıne su dokemıyor :) ama bosch siemens profilo taş gibi malzeme 10 sene tık demeden kullanırsınız...;)

Bilgi için teşekkürler.
Bunların hangisi daha sesiz çalışır.:confused:

Bilgi için teşekkürler.
Bunların hangisi daha sesiz çalışır.:confused:

ibrahim abi kusura bakma biraz geç oldu ama detaylı araştırdım

bosh 49a00 nofrost modeli 70 cm en 70 cm derinlik güzel bi dolap 42 desiber ses ile çalışıyo baya sessiz bir dolap

arçalik siyah dolap reklamlarda çıkan siyah inci serisi die geçiyo o dolap su an en sessiz çalışan dolap 40 desiber ile çalışıyorr

diğer arçelik weya boschun diğer modelleri ise 43 44 45 desiber ile çalışıyor eğer gelirsen bi hafta sonu abi hem modelleri görürsün hemde daha çok çeşit gösteririm....

ibrahim abi kusura bakma biraz geç oldu ama detaylı araştırdım

bosh 49a00 nofrost modeli 70 cm en 70 cm derinlik güzel bi dolap 42 desiber ses ile çalışıyo baya sessiz bir dolap

arçalik siyah dolap reklamlarda çıkan siyah inci serisi die geçiyo o dolap su an en sessiz çalışan dolap 40 desiber ile çalışıyorr

diğer arçelik weya boschun diğer modelleri ise 43 44 45 desiber ile çalışıyor eğer gelirsen bi hafta sonu abi hem modelleri görürsün hemde daha çok çeşit gösteririm....
Sağ ol sercan çok teşekkür ederim .
Yolum düşerseuğrarım , oda uzun zman sonra olabilir.
pazrdan sonra forma'da giremem yazlığa gidiyorum.

boshcs eskı boshcs degıl artık cıne verıyomuş işciligi orda yaptırıyomuş haberın olsun yerlı malı yurdun malı arcelık beko en ıyısı fıyat ıyı servis agi ıyı ;)

boshcs eskı boshcs degıl artık cıne verıyomuş işciligi orda yaptırıyomuş haberın olsun yerlı malı yurdun malı arcelık beko en ıyısı fıyat ıyı servis agi ıyı ;)

abi bosch eu modeli güzel onlar sağlam gerçi, piyasada da pek eu modeli yok hep tr war bence en isii arçelik almak sürekli biz arçelik satıyoruz....

ARiston ındesıt boschun degıl... Profilo Siemens Bosch Aynı... Boschun KSU Serisi Buzdolabında super onu bılıyorum bırde ben...:)

2004 nisanda tüm beyaz eşyaları a'dan z'ye bosch aldım şimdiye kadar hiçbirinde birtek sorun yaşamadım. Ayrıca buzdolabı KSU 49620 (şuan piyasada 49620 olduğunu sanmıyorum) sessizlik,sarfiyat, hacim konusunda kesinlikle tavsiye ederim. Bosch diğerlerine göre daha pahalı olsada uzun vadede verdiğiniz ücretin hakkını verecektir. Bahsettiğim tüm eşyalar 3 defa taşındı şuan 4 . evde kullanıyorum.

Boschun ölüsü Arçeliğe 1000 ceker...;) Küçük ev aletlerı harıc bosch almanyada uretılmıyor bu gerçek...ancak cınde yapılması dandık cın malzemelerını kullandıgı anlamınada gelmıyor...bilindiği üzere çinde işci ücretlerı cok dusuk bu yuzden butun markalar cınde fabrıka acıyorkı malıyetı dusurmek ıcın...enerjıden tasarruf ıstıyorsanız bosch urunlerınden vaz geçmeyin...

size bir örnek:
bekonun no frost buzdolaplarının uzerındekı degerlerı okuyum 0 25 C arası su kadar kwh yakar 25-44 arası su kadar kwh yakıyor yazıyor ama bosch urunlerınde bunlar sabıt;)

Son düzenleme:
Geri