Beyaz Eşya...!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan _SeRcAn_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sercan kardeşim; kurutma makinası konusunda teknik desteğine ihtiyacım var. eşim siemens istiyor ( bir arkadaşı önermiş) ben kararsız kaldım. A sınıfı ama fiyatı 1.700 TL civarı imiş. senin hükmettiğin modelleri göre yorumunu bekliyorum..
teşekkürler....

abi yrn aksam en geç elinde hepsi fiyat listesi özellikleri nedir hangisi yarar hangisi daha iidr söylerim sımens die bence hemen karar werme 1,700 tl az bi para değil yrn aksam fiyat listesi elinde....

Fatih ve sercan her ikinize'de teşekkür ederim .
Konu çözüme ulaşmıştır.;)

Son düzenleme:
Fatih ve sercan her ikinize'de teşekkür ederim .
Konu çözüme uşlaşmıştır.;)

ibrahim abi alıcağın modelleride yaz istersen daha fazla yardımcı olalım genellikle bosch ile arçelik arasında kalınıyor ama sana diyeceğim su olur bosch düşün derim...

Dolap olarak sharp model sjpt69 r beyaz weya inox tercihe kalmıstır

bulasık olarak bosch 3 program 33m02 bulaşık makinası ideal bu
5 programda 55m02 olur tek fark yarın saatte yıkama raflar oynuyo ide asansör sitem war...

çamaşır olarak 1000 devir 7kg dijital 20462

ocak olarak tam boy ise mıltifonksiyonlu ocak set üstüde olur sadece 3-4 çeşit war onun için model önermedim multifonksiyon öneririm...

tv olarak ise 106 samsung weya lg derim... full hd terchimdirr... 106 yeterli die yazdım...

yeni ew kucak opelim.net üyelerine küçük bi tavsiye şimdiden teşekkürler....

Son düzenleme:
ibrahim abi alıcağın modelleride yaz istersen daha fazla yardımcı olalım genellikle bosch ile arçelik arasında kalınıyor ama sana diyeceğim su olur bosch düşün derim...
Sercan Alacağım sadece buz dolabı , Araştırmamın sebebi uzun süre sorun yaşamamak ,Bu bir yerde şans işi olsada tesadüflere bırakmamak gerekiyor. A sınıfını düşünüyorum, birde şu var nofrostmu yoksa turbo derin dondurucumu hangisinin enerji tüketimi düşüktür bunun yanında ses debiside önemli dah önceki bilgilerde bu mevcut zaten.;)

Sercan Alacağım sadece buz dolabı , Araştırmamın sebebi uzun süre sorun yaşamamak ,Bu bir yerde şans işi olsada tesadüflere bırakmamak gerekiyor. A sınıfını düşünüyorum, birde şu var nofrostmu yoksa turbo derin dondurucumu hangisinin enerji tüketimi düşüktür bunun yanında ses debiside önemli dah önceki bilgilerde bu mevcut zaten.;)

abi şöle söyleyim 49a00 boch ses debisi 41 a sınıfı 70 cm en derinlik 70 güzel bi dolap...

abi sharpa bak derim asla pişman olmuycağın bi dolap 80 cm en 80 cm derinlik 500 lt üstünde bi dolap iyon özelliğide war a sınıfı dijital gösterge 4 4lük bi dolap yinede sana kalmıs önereceğim ürünler bunlar olur...

fiyat aralığın nedir abi ???

Fiatlarını araştırmasını detaylı olarak yapmadım
Bunu hatırlatman iyi oldu bunları da yazarsan iyi olur.
Artık yola çıkmışken üçü,beşi aramam. Şarp'a hiç denk gelmedim onanda bakarım.;)

Sercan 49a00 serisi bosch bulamadım, ayni ayar diye değişik modelleri önerdiler.Seçtiklerimide katolok üzerinden satıyorlar, elerinde yokmuş sipariş haziran ayında gelecek . Siemens yeni kg 57 np 71 ne modelin'den aldım.(antibakteriyel A pulus) 2000TL 12 taksit.
Fatih ve sercan her ikinizede teşekkür ederim.;)

Geri