Bıktım senden 2.0 vectra c

Sıfır mı alsam revizyon mu yapsam.revizyon pek sağlıklı olmuyor diye biliyorum.su eksiltmede ben su kabını ağzına kadar dolduruyorum ortaya geliyor

Sıfır mı alsam revizyon mu yapsam.revizyon pek sağlıklı olmuyor diye biliyorum.su eksiltmede ben su kabını ağzına kadar dolduruyorum ortaya geliyor

birşey almak sorununu çözecekse yap ama önce bunları sana söyleyen ustaya sorunların hepsini çözeceğine inanman lazım.

revizyon olsun, dış salyongozda fiziksel bir hasar yoksa neden sıfır alacaksın? kırdın mı turboyu?

Vay ağzına kadar dolar mı?
Ağzına kadar koyunca yarıya inmesi normal mi abi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:21 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:19 ----------

birşey almak sorununu çözecekse yap ama önce bunları sana söyleyen ustaya sorunların hepsini çözeceğine inanman lazım.

revizyon olsun, dış salyongozda fiziksel bir hasar yoksa neden sıfır alacaksın? kırdın mı turboyu?
Aslında turbonun çekişinde hiç bi sıkıntı yok ama anlamadım.bağlantı yerini gösterdi yağ doluydu gördüm yani.erzurumda revizyon yok istanbula göndersem kargosu şuyu buyu sıfırıyla yakın bi maliyet olacak

Ağzına kadar konmaz ki zaten. Orada bir ölçüsü var üzerine bak fazlasını koyar isen atar zaten.

istanbul ankaraya gönder 3 te 1 fiyata yaptırırsın acele etme sakin yap işini.

he çok param var benim harcarım dersen bilemem tabi

istanbul ankaraya gönder 3 te 1 fiyata yaptırırsın acele etme sakin yap işini.

he çok param var benim harcarım dersen bilemem tabi
Yok be abi param olsa gider sıfır corsa alırdım en azından 3 yıl bakımı dışında sanayi görmezdim.hem usta hem turbocular revizyona garanti vermiyorlar.sağlıklı değil diyorlar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:40 ----------

Belki inanmazsınız ama aldığımdan beri tam 8 milyar masraf ettim arabaya.contasıydı,subabıydı,bobini bujisiydi,boyasıydı,baskı balatasıydı,teybiydi derken 8 bin gitti.turboyuda katarsak 10 bin.ömrümü yedi bu vectra

Yok be abi param olsa gider sıfır corsa alırdım en azından 3 yıl bakımı dışında sanayi görmezdim.hem usta hem turbocular revizyona garanti vermiyorlar.sağlıklı değil diyorlar

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:44 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:40 ----------

Belki inanmazsınız ama aldığımdan beri tam 8 milyar masraf ettim arabaya.contasıydı,subabıydı,bobini bujisiydi,boyasıydı,baskı balatasıydı,teybiydi derken 8 bin gitti.turboyuda katarsak 10 bin.ömrümü yedi bu vectra

ben 4-5 tane turbo revize ettirdim farklı araçlarda, boş konuşma güzel bir turbocu sıfırdan farksız yapar. o sana söyleyenlerin beceriksizliğidir.

varsa paran bilemem ama ben olsam yapmam, yazık günah boşa para harcamak :)

sat sen o arabayı sat :D

Arabaya harcanan paraya bunca zaman hiç acımadım ama aracım istediğim gibi olmadığı zaman üzerine benzin döküp yakasım geliyor her zaman :)

Geri