bilen varmı lpg 1lt.=1.98 yılın son zammı!!

murat888333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün aracıma lpg aldım bıldığımız normal fiyattan 1.86tl .. bu gun (aradan 15 saat kadar geçti) lpg lire fiyatı 1.98tl olmuş buna kımse dur demeyecekmı arkadaslar.. artık arabamı satmayı dusunuyorum.. :( sesimizi kıme duyurucaz biz.. mazotlarla aramızda fark kapanmak uzere.. benzıne yetişmeye calısıyoruz... siz ne düşünüyorsunuz.. ??? mühim bir konu....

valla kardeşim bizim araçta gaz yok, benznli ve takip ettiğim kadarıyla yeni yılla birlikte vergi artışıyla zam kapıdaydı ve bunu fırsat bilen benzinlikler de birgün öncesinden zam yapmışlardı.yani 1.86 olan benzinlik zammı, hemen sonrasındaki zam da vergi artışıyla ortaya çıkan zam... yani çıldırmamak elde değil.. gazla 180 ykr yakan araç 210-215 ykr yakmaya başladı direk:S benzini hiç sormayıun şuanda sakin kullanımla 310 ykr:S:S !! ALLAH sonumuzu hayır etsin...

çok kötü bişey yaaa saat:22:50 aldıgım lpg:1,76(depo fulledim) saat:01:30 önünden geçtim lpg:1,89 du çok şaşırdım. inan insanın benzin fiyatlarını görünce araba kullanası gelmiyorr.ne yapıcaz bilmiyoruzzzzzz

dogalgaza cevırcez başka care bırakmadılar eve tabanca yapıcaz ay da bır barı fatura şeklınde oderiz :D

Valla arabadan soğuyorum yeminle.. Benzin,Lpg,doğalgaz,içki,sigara herşey zamlı arkadaş ne olucak sonumuz?? Aldığımız 3 kuruş para tamam zararı var bi sigaramız var oda zamlı!!!ben zaten bordrolu çalışan biriyim benden zaten vergini alıyorsun be HÜKÜMET daha ne zammı bunlar?? Kış ayında doğalgaza zam mı olur?? Hani geçen seneden daha indirim yapıcam dediğin Erdoğan %50 zam duruyo daha??? Bi insan halkınada bu kadar yüklenmezki..
Yemin billah ben Yüksek Okul mezunuyum ben başa geçsem ben bile yönetirim bu ülkeyi ne var arkadaş koy vergiyi koy zammı ver %2-2,5 zam maaşa oldu bitti ne var bunda_?
Offfff nese fazla konuşmayayım benide içeri alırlar daha 2 yaşında çocuğum var ortalıklarda kalır zaten herkes içerde...

Ne kadar zam gelirse gelsin millet arabasından vazgeçmez rahatından ödün veripte :) Ama ben çoktan vazgeçtim sattım rahatım. Meğer sırtımda yükmüş.

Fazla konuşmayacağım zira çok doluyum ama diyeceğim şudur: "Bu memleket her yönde en kötü zamanını yaşıyor". Öyle millete dayılanmayla, davoslarda van minüt şovlarla olmuyor iş! yarısından fazlası vergi olan yakıta hala zam yapılıyor.Nede olsa herkeste araba var mecbur alacaklar ve kar edeceğiz mantığını kınıyorum.Ekonomik kriz teğet geçmiş, ya biz ekonomik krizde gördük ama bu kadar kötü değildi.Bu nasıl bir teğet geçme? Büyük firmalardan birkaçı paçayı kurtarınca garibim halkta kurtuluyor sanki krizden.Memleketi kaosa sürükleyen bu zihniyet içimi acıtıyor.Ben siyasetçi değilim siyaset yapmıyorum sadece vehametin ne kadar büyük olduğunu anlatmaya çalışıyorum.Şu saatten sonra bu kötü yönetime rey verecek olanlarada ne bu dünyada, nede öbür dünyada hakkımı helal etmiyorum...

Geri