Bilgisi olan buraya...

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selamun aleyküm

Aracım vectra c 2004 .. geçen kaltim hidrolik yagini igne enjektörü yardimiyla bosaltip pembe atf yagi doldurdum... abs lambam yaniyordu sol teker abs kablosu kopuktu ... aradan bi iki gun gecti direksiyon ariza lambam yandi direksiyonda sertlesme filan yok... havasini al yag degismissin dediler aldim havasini... gene lamba yandi stop edip calistirdim kayboldu... bu sabah fark ettim ki yolda giderken sadece hiz gostergesi 0 da ve direksiyon ariza lambasi yandi... stop ettim calistirdim hareket ettim yine ayni sekilde hiz 0 direksiyon arizasi lambasi yanik... sanayiye goturup cihaz baglattim bana soylenen hem sag hem sol teker abs kablosu foryo dan kopuk oldugu icin boyle olur dediler...

Simdi size soruyorum giderken hiz 0 da ve direksiyon ariza lambasi yaniyor.... sizce bunun sebebi ve cozumu nedir... abs den olsa 1 aydir yanan lamba neden bu gun hiz gostergesini etkilesin... aklima km musuru geldi ama km atiyor oyle olsa km atmaz... hiz 0 da ekranda direksiyon simidi yaninda unlem isareti... anlayan bilgisi olan basina gelmis olan arkadaslar acil hemde cok acil yardimlarinizi ve bilgilerinizi bekliyorum..

aslan_21_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şu anda sanayideyim sol teker bilyesi söküldü.. polye nin ordan kopmuş diyorlar... lehim atilacak kablolar elden geçecek.. ilerleyen vakitte sorun çözülürse buraya yazacağım en azindan başina gelen olursa çözümü bulunmuş olur