bir üye arkadaşımız sanırım kaza yaptı!!!

geçmiş olsun...

perte çıkarılacak araba değil gerçekten pert olursada sigorta şirketinden satın alma hakkınız olur...

usta keske sen kırcaıgna arkdan dokunsaydında ona done done gırseydı bı yere gorseydı gununu o adına bısı soleyemıyecegım kısı.. gercketen cok gecmıs olsun aslında sıkayet etsen mobese kamerasından flean bulunur o kısıde saat gun olarak bılgı verılse

Geçmiş olsun, iyi olmanıza çok sevindik.

Böyleleri Ankara'da da var, özellikle Eskişehir yolunda.
Herkese kazasız sürüşler.

geçmiş olsun...

perte çıkarılacak araba değil gerçekten pert olursada sigorta şirketinden satın alma hakkınız olur...

Evet, haklısınız.. Perte çıkarsa yazık olucak.. Bizde çıkmamasından yanayız, ya da eksper pert derse, biz istemiyoruz diycez, tabi usta tam bakmada, alt takım ne durumda..

İnşallah perte çıkmadan, hasarı hallederiz..

Geçmiş olsun, iyi olmanıza çok sevindik.

Böyleleri Ankara'da da var, özellikle Eskişehir yolunda.
Herkese kazasız sürüşler.

eskişehir yolu cuma cmtsi akşamları tehlikeli oluyor gerçekten...

Fatih abicim çok çok geçmiş olsun.dün gece konuyu gördüm sabah iştesin diye rahatsız etmedım aksam aradıgımda size bişey olmadıgı için çok sevindim gerçekten..araba bence pert e çıkacak kadar hasar görmemiş.bu araba bence heryerde tek bi araç perte çıkartmayın birşekilde halledin abi.

honda konusunda eskı kasa derken o civarda kapışanlar genelde aynıdır mutlaka bulunur.arabayı iyi şekilde tarif edersenız hepberaber bi araştırırız..bulursakta derdini öğreniriz....

Fatih abicim çok çok geçmiş olsun.dün gece konuyu gördüm sabah iştesin diye rahatsız etmedım aksam aradıgımda size bişey olmadıgı için çok sevindim gerçekten..araba bence pert e çıkacak kadar hasar görmemiş.bu araba bence heryerde tek bi araç perte çıkartmayın birşekilde halledin abi.

honda konusunda eskı kasa derken o civarda kapışanlar genelde aynıdır mutlaka bulunur.arabayı iyi şekilde tarif edersenız hepberaber bi araştırırız..bulursakta derdini öğreniriz....

Sağol berkayım, eyvallah.. Biz de onun için uğraşıcaz, perte çıkmasın araç tek tesellim o olur.. Aracı satıcak değilim zaten, ustam bana yapsın onu yeter, 200.000 e kadar yolu var inşallah.. Bütün aksesuarları sağlam zaten, o aracı da tek yapan irmscher parçalarıdır, onların hepsi sağlam..

İnşallah yapılır, yürüründe sorun olmuycaksa, yapılsın kullanıcam zaten..

Sağol berkayım, eyvallah.. Biz de onun için uğraşıcaz, perte çıkmasın araç tek tesellim o olur.. Aracı satıcak değilim zaten, ustam bana yapsın onu yeter, 200.000 e kadar yolu var inşallah.. Bütün aksesuarları sağlam zaten, o aracı da tek yapan irmscher parçalarıdır, onların hepsi sağlam..

İnşallah yapılır, yürüründe sorun olmuycaksa, yapılsın kullanıcam zaten..

inşallah abi hayırlısı olsun diyelım..

Geri