bir üye arkadaşımız sanırım kaza yaptı!!!

büyük geçmiş olsun size birşey olmaması sevindirici
inş perte de çıkmaz...

büyük geçmiş olsun, Allah daha beterlerinden saklasın...

Arabanın sağ tarafı baya kötü olmuş, kaporta sorun değil de, kaldırıma çıkığ vurma esnasında şase hasar aldıysa bence en doğrusu perte çıkartmak. Gerçi ustanız da bakıp bir fikir verecektir bu konuda elbette.

Tekrar çok geçmiş olsun. O hondacıya da içimden söylediklerimin (!#@%&#!) dışında, buradan söyleyebileceğim, Allah'ından bulsun..!

Fatih abicim o hondayı bulursanız lutfen benıde arayın sızle gelmek istiyorum:)

çok qeçmiş olsun kardeşim inş. perte çıkmaz çıkacak bi arabada değil zaten..nazara qeldi bence

tekrar geçmiş olsun cana gelmemişya fazla sorun etmeyin bence şükretmek lazım her zaman ...araç her zaman toplanır yapılır ... eğer şasiler sağlamsa o araçda fazla hasar ama şasilerde sorun varsa bi daha eski akordiyon tutmaz onuda söyleyelim... o hondayı süren kişiyi görüşüp özel konuşmak gerek anlıyacağı dilden o zaman bi daha o hareketleri yapıp masum insanları tehlikeye atamaz... kazayı yaptığınız yolda her akşam dolanın illaki görürsünüz eğer devamlı yarış yapılıyorsa o yolda bence o tip şöförlerin izini sürmek gerek daha sonra dersini vermek gerek .... yerinizde olsam arayıp bulurdum arabayıda ona yaptıttırırdım ...sinir oldum şu an onun gibi kansız çok piyasada kendini bişi sanan çok artist çok umarım onlarda cezalarını çeker... tekrardan geçmiş olsun.

yaa direksiyona geçince kendini unutanlardan biri denk gelmiş size çook geçmiş olsun ALLAH daha büyüğünden korusun sizde bi şey yoksa araç o kadar önemli değil bi şekilde toplanır eski haline gelir ama o size kazayı yaptıranları bulup şikayetçi olmak gerek çünkü başkalarınında canını yakıcaklar

Geri