bir üye arkadaşımız sanırım kaza yaptı!!!

arkadaşım geçmiş olsun sağlık yönünden üzücü bişey olmaması sevindirici.allah beterinden korusun,umarım kaskodan istediğiniz değeri alırsınız...

neyse abicim sen sağsın ya çok şükür valla vectranın yeri ayrı eğer kasko az verirse parayı ve durumun varsa üstüne ekle yaptır bence vectram pert olduğunda çok üzülmüştüm bende ama yapacak bişey yok işte geçmiş olsun tekrar

bu arada sana kaza yaptıranın arabası cıvıc sı miydi beyaz modifiye fln varmıydı belki buluruz resimlerden den fln

fatih abi ancak burdan ulaşabilicem heralde sana:D nasılsın abi naptın arabayı görüşemedık bayadır.kusura bakma arayamadımda senı:(

fatih abi ancak burdan ulaşabilicem heralde sana:D nasılsın abi naptın arabayı görüşemedık bayadır.kusura bakma arayamadımda senı:(

Dediğim gibi berkay, yapılmasını istiyorum ama kasko komik bi rakam teklif ederse pert de diyebilirim. Yani henüz belli değil. Öyle ya da böyle netleşince zaten haber ederim..

Dediğim gibi berkay, yapılmasını istiyorum ama kasko komik bi rakam teklif ederse pert de diyebilirim. Yani henüz belli değil. Öyle ya da böyle netleşince zaten haber ederim..
tamam abi hayırlısı olsun olmazsada olmaz artık nasip:) ben bu zamana kadar kasko bi teklıf verır diye düşünüyodumda o yüzden sordum:)

tamam abi hayırlısı olsun olmazsada olmaz artık nasip:) ben bu zamana kadar kasko bi teklıf verır diye düşünüyodumda o yüzden sordum:)

Berkaycım en sonunda karar verdik, araç pert ! Dosya kapatıldı kasko şirketine gönderildi. Şimdi beklemedeyiz. 16.000 lira hasar vardı, kasko 8.000 lirasını karşıladı ancak araç çıkma parçalar kullanılsa dahi 11.000 e toplanacaktı. Yani hem cepten 3.000 lira vericem hem de yaralı bi arabaya binicektim ve yüksek ihtimal satmak istesem satamıycaktım.. O yüzden perte çıkardık.

Bu arada irmscher aksesuarlar boşa çıktı, onları kurtardım !

Berkaycım en sonunda karar verdik, araç pert ! Dosya kapatıldı kasko şirketine gönderildi. Şimdi beklemedeyiz. 16.000 lira hasar vardı, kasko 8.000 lirasını karşıladı ancak araç çıkma parçalar kullanılsa dahi 11.000 e toplanacaktı. Yani hem cepten 3.000 lira vericem hem de yaralı bi arabaya binicektim ve yüksek ihtimal satmak istesem satamıycaktım.. O yüzden perte çıkardık.

Bu arada irmscher aksesuarlar boşa çıktı, onları kurtardım !
yapma abi ya üzüldüm şimdi ama neyse abi hayırlısı.parçaları söktüysen sitede satalım abi:)

neyse dert etmeyelım abi Allah izin verırse bır tane daha alırız sana:D

Son düzenleme:
Geri