bir üye arkadaşımız sanırım kaza yaptı!!!

geçmiş olsun diliyorum gene de ucuz atlatmıssın cana gelmemiş. bu şehir içinde bilinçsizce insanların canını tehlikeye atan gazlayan insanlardan nefret ediyorum. İnşallah bu kazaya sebebiyet veren o hayvan(insan değil çünkü) belasını bulur.

Son düzenleme:
Çok uzuldum keşke toplatşaydın neyşe hayılışı.

Ümit bende istiyodum toplamayı ama çevreden çok baskı geldi.. Cepten 3-4 lira vericektim + yaralı arabaya binicektim.. Şase yamuktu zaten, yapılınca sorun çıkarmayacağını bilsem belki... Satmak istesem satamıycaktım. Ha satılırdı nasıl ? İnsanlara utanmadan yalan söyleye söyleye, çok temiz, kazasız, bilmem ne diye diye bu arabayı okuturdum ama iş o değil be ümit.. Bakalım kaskodan paramızı alalım da kafamıza göre bişeylere bakarız, tabii ki opel olucak ama ! Bu arada öneriler bekliyorum ;)

abi tekrardan hayırlısı diyelim nasip böyleymiş demekki:) araba önerisi olarak gsi olabilirmi? 13 14 liraya çok temız ve yapılıları var sahibinden.com da:D

abi tekrardan hayırlısı diyelim nasip böyleymiş demekki:) araba önerisi olarak gsi olabilirmi? 13 14 liraya çok temız ve yapılıları var sahibinden.com da:D

Aman berkay ! Sözüm meclisten dışarı; hatırlıyomusun, ümit söylemişti, 2.5 v6 vardı onda da, satıp gsi almış. Niye diye sormuştum, sebebini açıklamış sonrasında "gerçi attan inip eşşeğe binmiş gibi olduk ama"... demişti.. :)

Aman berkay ! Sözüm meclisten dışarı; hatırlıyomusun, ümit söylemişti, 2.5 v6 vardı onda da, satıp gsi almış. Niye diye sormuştum, sebebini açıklamış sonrasında "gerçi attan inip eşşeğe binmiş gibi olduk ama"... demişti.. :)
hatırlıyorum abi:D yine vectra mı alıcaz yanı sana?:)

hadi hayırlısı kasko daha fazla verseydi keşke kısmet bakalım

Geri