Bosch Marka Astra J Silecekler..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

eRg link' Alıntı:
:D  evet ya.. bütün kış bağırta bağırta kullandık sileceği şimdi de bekle ki yağmur yağsın.. Ne çiledir şu ses yapan silecek işi..
Bence yenilerini takmasaydin guneste bozulma ihtimali yuksek sonbaharda takardin.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

bulent_tnt link' Alıntı:
Bence yenilerini takmasaydin guneste bozulma ihtimali yuksek sonbaharda takardin.

Benim de aklımdan geçip yazmadığım bir cümleydi. Eline sağlık. Sn. Bulent_tnt.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Benim de aklımdan geçip yazmadığım bir cümleydi. Eline sağlık. Sn. Bulent_tnt.

Ben kışın donup gitmesin diye takmadım, şimdi de güneş yüzünden. Ne bela birşeymiş bu silecek derdi :)

eRg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:

Teşekkürler öneri için..

Eskilerini atmadım, bahar yağmurları geçtikten sonra, yaza girerken (Mayıs gibi mesela) eskilerini tekrar takabilirim. Elimdekiler de önümüzdeki kışı geçirtmiş olur..

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

eRg link' Alıntı:
Teşekkürler öneri için..

Eskilerini atmadım, bahar yağmurları geçtikten sonra, yaza girerken (Mayıs gibi mesela) eskilerini tekrar takabilirim. Elimdekiler de önümüzdeki kışı geçirtmiş olur..
Çöpe atan arkadaşım adına üzüldüm.
Bana tam fiyatı ve Ankara'dan naaıl sipariş verilebileceğini yazabilir mı?

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar konuyu hortlatayım istedim.malum geçen hafta sonu istanbulda yagmur vardı ve sileceklerin gaaaaarç diye ses yapması(araç 6 aylık aldığımdada böyleydi düzelir dediler ama düzelmedi)üzerine cumartesi saat 17:00 civarı opel odak tarık bey e uğradım bana 180 tl civarı tutar dediği için servisten ayrıldım.güneşli metro markete gidip 70 cm aerotwin bosch marka silecek alıp cuk diye taktım.sonuç mükemmel ne ses var ne su izi ne de başka vs.kesinlikle silecek alacak arkadaşlar bu ürünü alsın servislere o kadar para bayılmaya bence gerek yok

emreaarslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

walla benımkıde ses yapıyordu geçen gün bende değiştirdim sanayıde bir arkadasa taktıırdım markasını bılmıyorum ama 30 lıraya taktı ustune motoru parlattırdım bide sibop kapağı taktırdım çelik olanlardan sıleceklerden de gayet memnunum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim silecekler de arada ses yapmaya başladılar; yazın az miktarda sulandırdığım yıkama köpüğü silecek lastiklerini eritmişti!

İnternetten Silbak marka silecek aldım, çifti 28 lira. Geldiğinde dener neticeyi yazarım.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Benim silecekler de arada ses yapmaya başladılar; yazın az miktarda sulandırdığım yıkama köpüğü silecek lastiklerini eritmişti!

İnternetten Silbak marka silecek aldım, çifti 23 lira. Geldiğinde dener neticeyi yazarım.

Silbak? Ehehehe. Silbak. İyiymiş. (:)

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracım 5 aylık ama sürücü tarafındaki silicek yukarıda anlatılanlar gibi suyu dağıtıyor net bir şekilde suyu temizlemiyor . seat leon var arkadasta daha keskin sert gibi silicekleri var ve çok net temizliyor camını  032questn