Bosch Marka Astra J Silecekler..

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bosch Marka Astra J Silecekler..

ze623 link' Alıntı:
arkadaşlar konuyu hortlatayım istedim.malum geçen hafta sonu istanbulda yagmur vardı ve sileceklerin gaaaaarç diye ses yapması(araç 6 aylık aldığımdada böyleydi düzelir dediler ama düzelmedi)üzerine cumartesi saat 17:00 civarı opel odak tarık bey e uğradım bana 180 tl civarı tutar dediği için servisten ayrıldım.güneşli metro markete gidip 70 cm aerotwin bosch marka silecek alıp cuk diye taktım.sonuç mükemmel ne ses var ne su izi ne de başka vs.kesinlikle silecek alacak arkadaşlar bu ürünü alsın servislere o kadar para bayılmaya bence gerek yok

aerotwin in fiyatı ne dir acaba ?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
arkadaşlar konuyu hortlatayım istedim.malum geçen hafta sonu istanbulda yagmur vardı ve sileceklerin gaaaaarç diye ses yapması(araç 6 aylık aldığımdada böyleydi düzelir dediler ama düzelmedi)üzerine cumartesi saat 17:00 civarı opel odak tarık bey e uğradım bana 180 tl civarı tutar dediği için servisten ayrıldım.güneşli metro markete gidip 70 cm aerotwin bosch marka silecek alıp cuk diye taktım.sonuç mükemmel ne ses var ne su izi ne de başka vs.kesinlikle silecek alacak arkadaşlar bu ürünü alsın servislere o kadar para bayılmaya bence gerek yok
Yalnız bizim araçlarda sağ silecek ters çalıştığı için standart aerotwin silecekler olmuyor. Bu duruma hususi olması lazım yoksa sağ sileceğin hava kanağı çalışmıyor. Metroda böyle hususi silecek var mı?

DarthUtku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hah işte ben de o sağ silecek sorununu bugün yaşadım Bosch car servise gittim usta sağ taraftaki sileceğe bir çentik gibi bir şey attı yerleştirdi bir de orjinalinden 20 mm daha kısa sanırım bana takılanlar. ancak su püskürterek kullandığımda ses sorunu yoktu ilk güçlü yağmurda görücez gerçek performansını. Bir de kendimi biraz kötü hissettim 2o mm kısa taktırtım diye bide usta oraya adapte etti bi şekilde.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce orjinal silecekleri sesli çalıştıkları için değiştirdim, internetten 28lira + kargo ücretiyle aldığım silecekler umduğumdan iyi çıktı, en azından şimdilik!

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthUtku link' Alıntı:
hah işte ben de o sağ silecek sorununu bugün yaşadım Bosch car servise gittim usta sağ taraftaki sileceğe bir çentik gibi bir şey attı yerleştirdi bir de orjinalinden 20 mm daha kısa sanırım bana takılanlar. ancak su püskürterek kullandığımda ses sorunu yoktu ilk güçlü yağmurda görücez gerçek performansını. Bir de kendimi biraz kötü hissettim 2o mm kısa taktırtım diye bide usta oraya adapte etti bi şekilde.

֜zülmeyin önemli olan boyu değil işlevi  dancee dancee dancee

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Az önce orjinal silecekleri sesli çalıştıkları için değiştirdim, internetten 28lira + kargo ücretiyle aldığım silecekler umduğumdan iyi çıktı, en azından şimdilik!

Tolga Bey hangi ürünü, hangi internet sitesinden aldınız acaba?

DarthUtku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burock3427 link' Alıntı:
֜zülmeyin önemli olan boyu değil işlevi  dancee dancee dancee

hehe haklısınız bugün bursada güzel bir yağmur vardı ve silecekler gerçekten başarılı şimdilik ses seda kesildi tavsiye ederim