Boya koruma ve sonuçları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan midolara
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
elinize sağlık hepside güzel olmuş

makineyle verniği yakmadıysa oluşan solukluklar her zaman yok edilir lakin boyanın yüzeyine zarar verildiyse yapılabilecek bir şey kalmamıştır araclarınızı hiç bir zaman kalın pasta uygulamasına sokmayın boya yüzeyinde inanılmaz micron kaybına yol açmaktadır,arkadaşlar bilginize....

benim tayyarıda koysana ama resimleri koyarken öncesi sonrası yapta farkı anlasınlar ümidim burdakilerin hepsi arkadaşımız kardeşimiz onlarda bu hünerli ellerle tanışsınlar :):)

benim tayyarıda koysana ama resimleri koyarken öncesi sonrası yapta farkı anlasınlar ümidim burdakilerin hepsi arkadaşımız kardeşimiz onlarda bu hünerli ellerle tanışsınlar :):)
senin resimler iş yerinde kaldı abi onlarıda eklerim.
20082008169yu9.jpg

dsc00350sh0.jpg

dsc00349jz2.jpg

çok güzel olmuş eline sağlık valla nazar deymesin.
Nedir bu işin sırrı ben kendim sadece cila atmak istiyorum çünkü gördüğüm kadarıyla pastaya ihtiyacı yok arabanın

çok güzel olmuş eline sağlık valla nazar deymesin.
Nedir bu işin sırrı ben kendim sadece cila atmak istiyorum çünkü gördüğüm kadarıyla pastaya ihtiyacı yok arabanın

Neeeee tam 7 kat sen geç pastayı 7 kat farklı malzeme :))) herkez yapamaz zate makina ile yapılıyor makina izi bırakırsın yada boyayı yakabilirsiniz...

Neeeee tam 7 kat sen geç pastayı 7 kat farklı malzeme :))) herkez yapamaz zate makina ile yapılıyor makina izi bırakırsın yada boyayı yakabilirsiniz...

Tamam işi uzmanına bırakıyorum 3-5 cebimizde kalsın derken ortaya farklı şeyler çıkacak yoksa. Bilgi için tşkürler.

bu uygulamaların yapıdğı marka nedir acaba ? meguiars mı ?

Geri