Böyle insanların gelmişini geçmişini..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Böyle insanların gelmişini geçmişini..

Geçmiş olsun Deniz. Allah böyleleriyle karşılaştırmasın diyorum, insan sonra çok pişman olur o an yaptıkları için.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler abilerim.gerçekten canım çok sıkıldı.böyle insanlarla aynı ortamda bulunmakdan bile utanç duyuyorum.Allah sizi böyle gerizekali pislik mahlukatlara düşürmesin.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Geçmiş olsun Deniz. Allah böyleleriyle karşılaştırmasın diyorum, insan sonra çok pişman olur o an yaptıkları için.
saolasın Doğan abi.Bunlar insan değil.yakalasam dövecem.ama arabaya çarptığı için değil.o kazıma şerefsizliğini yaptığı için.arabanın boyasını kazımak da ne demek oluyor aklım cidden almıyor..

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insanın zoruna gidiyor sinir bozucu bir durum bunu yapan tam şerefsiz.etme bulma dünyasıdır Allaha havale et buda arabanın nazarı olsun daha beteri olmasın.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun orası tamponun alt tarafı değil mi oraya nasıl çarpmış ki daha çok kaldırıma sürtme gibi geldi bana ama resmi yanlış yorumluyor olabilirim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
geçmiş olsun orası tamponun alt tarafı değil mi oraya nasıl çarpmış ki daha çok kaldırıma sürtme gibi geldi bana ama resmi yanlış yorumluyor olabilirim.
aynen alt tarafı.çevrede kendini sıfıra indirmiş adana conosu şahinler mevut malesef.ya onlar yaptı ya da bir araba dönerken jantını falan sürttü.kaldırıma değme olayı olmadıgından eminim çünkü dün arabayı kendi ellerimle yıkadım hiç bişe yoktu orda ve kaldırım olmayan bir yere park ettim.kaldırıma değse zaten üstünde sürtünme izleri kalır.adam özenle temizlemiş orayı.anahtarla yada bıçakla kazımış.10 numara şerefsiz ilk kez böylesini görüyorum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
insanın zoruna gidiyor sinir bozucu bir durum bunu yapan tam şerefsiz.etme bulma dünyasıdır Allaha havale et buda arabanın nazarı olsun daha beteri olmasın.
Amin.Allah o tamponu kazıyan ellerini bildiği gibi yapsın.anahtarla ya da bıçakla özenle uğraşmış herif.insan bunu düşmanına yapmaz.nerden akıllarına geliyor böyle cinlikler anlamakta güçlük çekiyorum

locke1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Böyle insanların gelmişini geçmişini..

Yalnız böylesini ilk defa görüyorum. ..
Ne desem bilemedim.

E iyi ama arabanın sağ ön alt kısım değil mi o?
Biri kötü bir şaka yapmış gibi

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Böyle insanların gelmişini geçmişini..

locke link' Alıntı:
Yalnız böylesini ilk defa görüyorum. ..
Ne desem bilemedim.

E iyi ama arabanın sağ ön alt kısım değil mi o?
Biri kötü bir şaka yapmış gibi
birisi bilerek kazımış olsa niye taa eğilsin tamponun alt kısmını kazısın.kapısını kazır üstünü kazır oraya dokunmaz.adam bir de temizlemiş hiç ama hiç iz yok.komşular da baktı birşey anlamadı.ilk kez böyle bişe görüyoruz

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun...

Üzülerek söylüyorum ama bunu yapan kişi sürekli sizin aracınızın yanına park eden bilindik bir araç sahibi olabilir. Sürekli sizin aracınızın yanına park ettiği için ve boyanın renginden direkt onun vurduğu anlaşılacağı için kazımayı tercih etmiş olabilir. Kimsenin günahını almak istemem, almanıza da vesile olmak istemem ama ilk aklıma gelen bu :(

2. bir ihtimal ise: Çocuk işi olabilir...